Ivan Rakitić asistirao za pobjedu

Sevilla se približila Realu na samo pet bodova

Ivan Rakitić asistirao je za pobjednički pogodak Seville protiv Cadiza u La Ligi.

Nogometaši Seville slavili su na gostovanju kod Cadiza s 1:0 u susretu 19. kola španjolske La Lige i tako smanjili zaostak za vodećim Real Madridom na samo pet bodova.

Pogodak odluke zabio je Luis Campos u 58. minuti susreta na asistenciju legendarnog hrvatskog reprezentativca Ivan Rakitića.

Nakon kornera za Sevillu nastala je gužva u domaćem kaznenom prostoru gdje se najbolje snašao Rakitić te sjajnim potezom pronašao nečuvanog Camposa kojem nije bilo teško zabiti za vodstvo.

Budući da imaju utakmicu manje, nogometaši Seville mogu doći madridskom Realu na samo dva boda zaostatka.

U ranijem odigranom susretu Athletic Bilbao je porazio Osasunu s 3:1, a hrvatski napadač Ante Budimir u porazu svoje momčadi igrao je do 64. minute susreta.