SVE JE POZNATO

Škotska izborila mjesto u dodatnim kvalifikacijama za SP: Imaju respektabilan broj bodova

U devetom kolu skupine F kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. Škotska je na gostovanju pobijedila Moldaviju.

Iz skupine F u dodatne kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2022. ići će reprezentacija Škotske koja je pobjedom na gostovanju u Moldaviji osigurala drugo mjesto iza nedodirljive Danske.

Konačan rezultat bio je 0:2 i time su Škoti ostali nedostižni reprezentaciji Izraela na drugoj poziciji.

Nathan Patterson je u 38. minuti doveo Škotsku u vodstvo da bi sredinom drugog poluvremena, u 65. minuti, Che Adams razriješio sve dileme oko pobjednika.

Danska je već osigurala vizu za Katar dok će Škotska to pokušati napraviti u dodatnim kvalifikacijama, za koje će suparnika saznati u ždrijebu koji će biti održan u petak 26. studenog.