Totalan raspad Barcelone

Falcao nokautirao Katalonce, Dimitrievski obranio penal Depayu

Rayo Vallecano pobijedio je Barcelonu 1:0 u 11. kolu La Lige…

Nakon poraza u El Clasicu na Camp Nouu, Barcelona je izgubila i na gostovanju u Madridu u 11. kolu La Lige.

Rayo Vallecano slavio je 1:0 pogotkom kolumbijskog napadača Radamela Falcaa u 30. minuti. Busquets je izgubio loptu na sredini terena, a iskusni Falcao primio je loptu iskosa s desne strane u šesnaestercu Barcelone, lijepo se okrenuo i oslobodio se Piquea pa lijevom nogom pogodio dalji kut. Lopta se od vratnice odbila u mrežu tako da je Ter Stegen bio nemoćan.

Barcelona u 72. minuti nije iskoristila jedanaesterac. Stole Dimitrievski obranio je udarac Memphisa Depaya.

Vidjet ćemo hoće li Ronald Koeman preživjeti i ovaj posrtaj ili će mu Joan Laporta uručiti otkaz. Problem je u visokoj otpremnini, Koemanu prema ugovor pripada 12 milijuna eura odštete u slučaju da dobije otkaz.

Sevilla je odigrala 1:1 s Mallorcom u gostima. U tijeku je utakmica Betisa i Valencije. Andalužani na poluvremenu vode 2:1.

Real Madrid od 21:30 dočekuje Osasunu.