IZGUBIO I TOTTENHAM

Sramotan poraz Rome u Konferencijskoj ligi: U Norveškoj primili čak šest golova!

U trećem kolu Konferencijske lige Roma je izgubila kod Bodo Glimta, a Tottenham kod Vitessea.

U prvim utakmicama trećeg kola Konferencijske lige dogodila su se dva velika iznenađenja od kojih je jedan rezultat zbilja nevjerojatan.

Norveški prvak Bodo Glimt je u skupini C demolirao Romu sa 6:1!

Poveli su Norvežani u osmoj minuti, u 20. su stigli do dva pogotka viška da bi u 28. Carles Perez nagovijestio povratak Rimljana. Međutim, ništa od toga...

U nastavku se momčad Josea Mourinha potpuno raspala i u razmaku od 52. do 80. minute su primili čak četiri pogotka za konačnih pomalo nestvarnih 6:1.

U skupini G Tottenham je došao u Nizozemsku na noge Vitesseu dosta podcjenjivački, bez glavnih zvijezda, Harryja Kanea i Heung-min Sona. To im se obilo u glavu jer su u 78. minuti primili pogodak kojim su izgubili utakmicu 1:0.

U istoj skupini je slovenski prvak Mura izgubio kod kuće od Rennesa, bilo je 1:2.