KNEŽEVI U PROBLEMIMA

Lyon srušio Monaco: Četvrti poraz u sezoni momčadi Nike Kovača

Lyon je Gerlandu pobijedio Monaco 2:0 u 10. kolu Ligue 1...

U dvoboju 10. kola Francuske lige Lyon je na svom Gerlandu svladao Monaco s 2-0 i probio se na peto mjesto.

Pogotke su za Lyon polučili Kamerunac Ekambi (74pen) i Belgijanac Danayer (90) za već četvrti poraz u sezoni momčadi Nike Kovača.

Francuski prvak Lille doživio je četvrti ovosezonski poraz nakon što je u subotu izgubio kod novoga prvoligaša Clermonta s 0-1 u 10. kolu Francuske lige.

Vital N'Simbau 32. minuti postigao je jedini gol na utakmici i njegov prvi u ligi čime je Clermont osvojio treću ovosezonsku pobjedu i podigao se na 11. sa 13 bodova.

Kod gostiju je branio Ivo Grbić, a Domagoj Bradarić je ušao u igru u 71. minuti.

Vodi PSG s 27 bodova, Lens je drugi s 18. Lyon sada ima 16, a Monaco je ostao na 14 bodova.