VELIKA PREDNOST

Manchester City korak od naslova prvaka Engleske, treba mu kiks velikog rivala

City sada ima 80 bodova, 13 više od drugog gradskog rivala Manchester Uniteda.

Nogometaši Manchester City stigli su na korak do osiguranja naslova prvaka Engleske 2:0 (0:0) gostujućom pobjedom protiv Crystal Palacea u susretu 34. kola.

City je pitanje pobjendika na Selhurst Parku riješio u razmaku od manje od dvije minute početkom drugog poluvremena. Prvo je Aguero sjajno primio loptu u kaznenom prostoru domaćih te snažnim udarcem pogodio sam gornji desni kut nemoćnog Guaite za 1:0 u 57. minuti, da bi minutu i pol kasnije Fwerran Torres preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0.

City sada ima 80 bodova, 13 više od drugog gradskog rivala Manchester Uniteda te bi i teoretski mogao osigurati sedmi naslov prvaka u klupskoj povijesti već u nedjelju ukoliko United izgubi na svom Old Traffordu od Liverpoola.