BABO SE ZAGRIJAO

Utakmica sezone Bojana Bogdanovića: Dončiću utrpao preko 30, ponio i titulu igrača utakmice

Bogdanović je ušao u sjajnu formu.

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović sinoć je odigrao utakmicu dosadašnjeg dijela sezone. Utah Jazzi su na domaćem terenu pobijedili Dallas 120:11 za 11. pobjedu u nizu.

Jazzi su opasno najavili borbu za naslov NBA lige i trenutno imaju najmanje poraza u cijeloj ligi (četiri) uz 19 pobjeda.

Čudesni Bogdanović vratio se nakon operacije ruke, a pokazao je da je to iza njega i utišao sve kritičare koji su govorili da Babo više neće biti kao prije. Bojan je sinoć za 32 minute utrpao 32 poena uz čak sedam trica iz 11 pokušaja i zasluženo ponio titulu za igrača utakmice.

Rekord karijere Bogdanovića u NBA ligi su 44 poena iz 2016., a tako je izjednačio rekord Dražena Petrovića.

Luka Dončić kod Dallasa za isto toliko minuta upisao je 25 poena i dodao šest skokova i sedam asistencija.

Utah je u fantastičnom nizu, a iduću utakmicu igraju već sutra protiv Denvera od 21:30 po europskom vremenu, izvrsna prilika da hrvatski navijači pogledaju još jednu nadamo se sjajnu predstavu Bogdanovića, jednog od najboljih šutera lige.