RAKITIĆ ASISTENT

Spektakl u ranom terminu Lige prvaka: Sevilla vodila 2:0 i izgubila, totalna ludnica u Istanbulu

Sevilla je igrala doma, vodila 2:0 do 68. minute i ostala bez ičega.

Nogometaši Seville poraženi su na domaćem terenu od PSV-a s 2:3, u petom kolu skupine B Lige prvaka, premda su vodili 2:0 do 68. minute.

Tim rezultatom Sevilla je izgubila svaku šansu za prolaz u osminu finala ovog natjecanja, ali još uvijek može biti treća i time nastaviti europski put kroz Europsku ligu. PSV je, pak, bitno povećao šanse za prolaz u osminu finala.

Rakitić i Ramos za povijest

Sevilla je povela u 24. minuti kada je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić izveo slobodan udarac, pronašao je Sergija Ramosa koji je zatresao gostujuću mrežu. U prvom dijelu Sevilla je postigla još jedan pogodak, koji je poništen zbog prethodnog igranja rukom, a domaći napadač En-Nesyri je pogodio okvir vrata. Imao je i PSV dosta prilika, ali se na odmor otišlo uz 1:0 domaćina.