VAŽNA POBJEDA

Real Madrid preokrenuo Sociedad: Luka Modrić igrao u drugom poluvremenu

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić za Real je zaigrao od 62. minute.

Savršeni prvenstveni niz nastavili su nogometaši madridskog Reala u uvodnom dijelu nove sezone španjolske La Lige, na domaćem terenu su pobijedili Real Sociedad 2:1 u ogledu petog kola.

Real je na vrhu ljestvice sa svih pet pobjeda, odnosno, ima dva boda više od Barcelone.

Utakmica protiv Real Sociedada nije dobro počela za Madriđane jer su gosti vodili već od pete minute. Strijelac je bio Barrenetxea. Napadi su se domaćinu isplatili tek u drugom poluvremenu, a Real je izjednačio nakon samo 40 sekundi nastavka.

Bila je to sjajna akcija Reala koju je lijepim pogotkom okrunio Urugvajac Valverde. Real je poveo nakon točno sat vremena igre. Asistirao je Fran Garcia, a žestoko je glavom pogodio Joselu za 2-1 Reala.

Upisao je time Real Sociedad prvi poraz ove sezone.

Kolo će zaključiti Granada i Girona utakmicom u ponedjeljak.