NASTAVILI SJAJAN NIZ

Realova zvijezda zabila u pobjedi pa priznala: Osjećam se tužno zbog Modrića

Hrvatski kapetan Luka Modrić ponovno je krenuo s klupe za Real Madrid.

Nogometaši Real Madrida na domaćem su terenu svladali Real Sociedad (2:1) za petu ligašku pobjedu u nizu, a Luka Modrić je dobio pola sata na terenu.

Ponovno je hrvatski kapetan krenuo s klupe, a u igru je ušao u 62. minuti susreta umjesto Tchouamenija pri rezultatu 2:1.

Modrić je odigrao svih pet utakmica prvenstva, no samo je jednom krenuo od prve minute. Bilo je to protiv Getafea (2:1) kada je ponio kapetansku traku i na terenu proveo 77 minuta.

Dosad je uglavnom dobivao priliku s klupe, zbog čega jasno ne može biti zadovoljan, no trener Carlo Ancelotti je najavio da bi njegova minutaža trebala rasti s brojem utakmicama. Kada krene borba na tri fronta, Modrić će itekako trebati madridskom sastavu:

"Osjećate se malo tužno kada vidite igrače takvog kalibra na klupi. Važno je da tko god igra osjeti njihovu podršku, kao što to sada rade. Na kraju mi smo momčad i zajedno smo snažniji", odgovorio je Federico Valverede na novinarsko pitanje o izostanku Kroosa i Modrića iz prvih jedanaest.

Valverde je zabio pogodak za izjednačenje rezultata, a konačnih 2:1 za Real postavio je Joselu.