Artetini igrači nemoćni

Nemilosrdna Villa demolirala Arsenal!

Već u drugoj minuti povela je Aston Villa, no taj gol poništio je VAR zbog zaleđa. Ipak, nisu dugo morali čekati na novo vodstvo jer je u 25. minuti Bukayo Saka zabio autogol.

U osmom kolu engleskog Premiershipa Aston Villa je u gostima demolirala Arsenal 3-0!

Već u drugoj minuti povela je Aston Villa, no taj gol poništio je VAR zbog zaleđa. Ipak, nisu dugo morali čekati na novo vodstvo jer je u 25. minuti Bukayo Saka išao počistiti ubačaj i zabio autogol.

Trener Mikel Arteta očito je bio nezadovoljan igrom svoje momčadi pa je tako već u 65. minuti iskoristio sve tri izmjene, ali one su očigledno imale više negativnog nego pozitivnog efekta pošto su umjesto zaostatka od jednog gola 'topnici' ubrzo zaostajali - tri!

U 72. minuti Ollie Watkins zabija gol glavom na asistenciju Rossa Barkleyja, a tri minute kasnije asistira mu Jack Grealish za još jedan gol.

Arsenal je sad nakon pobjede na Old Traffordu i dvije pobjede zaredom u Europi ponovno izgubio na domaćem terenu, a Aston Villa je nakon demoliranja Liverpoola 7-2 s lakoćom uzela skalp još jednog engleskog velikana.