Horor poluvrijeme za Niku Kovača.

U razmaku od 32 minute njegov Monaco primio četiri gola!

Bivši hrvatski izbornik na poluvremenu je imao štošta reći svojim igračima.

U derbiju osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon je pobijedio Monaco, kojeg vodi Niko Kovač sa 4:1.

Domaćin je već u prvom poluvremenu zabio četiri gola, a potom u nastavku mirno obranio prednost.

Golove za Lyon zabili su Memphis Depay (12), Karl Toko Ekambi (34, 44) i Houssem Aouar (41-11m), dok je strijelac za goste bio Wissam Ben Yedder (48-11m). Lyon je od 89. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Melvin Bard.

Lyonu je ovo druga pobjeda u nizu i peti susret bez poraza, dok je Monaco ovim porazom produži lošu seriju rezultata, u zadnjih pet kola momčad iz Kneževin ostvarila je samo jednu pobjedu.

Lille je na gostovanju kod Nice odigrao 1:1 propustivši priliku vratiti se na vrh ljestvice.

Nica je povela u 50. minuti golom Kaspera Dolberga, a osam minuta kasnije izjednačio je turski veteran Burak Yilmaz. Domagoj Bradarić je odigrao cijeli susret za goste koji sada imaju 18 bodova kao i vodeći PSG, ali slabiju razliku pogodaka.