Man City preokrenuo, Inter kiksao !

U 90. minuti spasili se najgoreg scenarija...

Romelu Lukaku bio je spasitelj Intera, koji je skoro izgubio na svom terenu.

Drugog dana prvog kola Lige prvaka pobjede su ostvarili Liverpool koji je porazio Ajax s 1:0, Atalanta koja je u Danskoj pobijedila Midtjylland s 4:0, te Manchester City koji je uspio slomiti Porto s 3:1.

Aktualni europski nogometni prvak Bayern krenuo je u obranu naslova uvjerljivom 4:0 pobjedom protiv Atletico Madrida.

Iznenađenje večeri priredio je Šahtar koji je u susretu B skupine u Madridu pobijedio Real s 3:2.

U drugom susretu te skupine Inter i Borussia Mönchengladbach su odigrali 2:2, a sva četiri gola pala su u nastavku.

Talijani su poveli u 49. minuti golom Romela Lukakua, izjednačio je Bensebaini u 63. minuti iz kaznenog udarca, a vodstvo gostima donio je Hofmann u 84. minuti.

Ipak, u posljednjim trenucima susreta Lukaku je svojim drugim golom izborio remi. Ivan Perišić je igrao do 79. minute za Inter, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 80. minuti.

U skupini C ManchesteR City je pobijedio Porto s 3:1, nakon što su gosti vodili 1:0, dok je Olympiakos porazio Marseille s 1:0.

Porto je poveo u 14. minuti golom Luisa Die, no Građani su okrenuli rezultat preko Aguera (20-11m), Gundogana (65) i Ferrana Torresa (73).

Susret u Pireju razriješio je pogodak Ahmeda Hassana u sudačkoj nadoknadi. Duje Ćaleta-Car je igrao za goste.

U skupini D Liverpool i Atalanta su ostvarili gostujuće pobjede. Redsi su slavili kod Ajaxa 1:0, dok je Atalanta porazila Midtjylland sa 4:0.

Pitanje pobjednika u Amsterdamu riješio je autogol Tagliafica u 35. minuti.

Atalanta je u Danskoj sve riješila u prvom poluvremenu postiogavši sva tri gola, a strijelci su bili Zapata (26), Gomez (36) i Muriel (42). U nastavku se među strijelce upisao i Mirančuk (89). Mario Pašalić je ušao u igru u 68. minuti.