BOD NA SELHURTS PARKU

Fantastičnom golčinom u posljednjoj minuti zaustavljena pobjednička serija Crvenih vragova

Crystal Palace i Manchester United odigrali su 1:1 u zaostaloj utakmici engleske Premier lige.

Serija pobjeda nogometaša Manchester Uniteda, koja je krenula u prvom dijelu sezone,a nastavila se nakon Svjetskog prvenstva, je zaustavljena.

Oni su su na gostovanju kod Crystal Palacea, u zaostaloj utakmici sedmog kola engleskog prvenstva odigrali 1:1.

United naplatio bolju igru u prvom dijelu

United je poveo u završnici prvog poluvremena nakon lijepe kombinacije Rashforda, Eriksena i strijelca Brune Fernandesa koji je zatresao mrežu domaćih, a igrala se 44. minuta do tada vrlo izjednačenog prvog dijela.

U drugom dijelu United je bio nešto bolji, a dvojbena će ostati situacija iz 77. minute, kad je Scott McTominay srušen u kaznenom prostoru, no sudac nije pokazao na kazneni udarac unatoč vidnom kontaktu s igračem Crystal Palace.

Kod Uniteda se iskazao David De Gea, fenomenalno obranivši udarac Marca Guehija nakon kornera.

Olise očistio paučinu za veliki bod

United je uglavnom sigurno držao vodstvo i taj je rezultat vrijedio sve do prve minute sudačke nadoknade drugog dijela, kad je Michael Olise sjajno izvedenim slobodnim udarcem s desne strane svladao De Geu za konačnih 1:1.

Tako je prekinuta spomenuta serija od čak sedam uzastopnih trijumfa Crvenih vragova, koji nastavljaju svoju borbu za mjesto među četiri najbolje momčadi Premier lige.