IZNENAĐENJE U MADRIDU

Modrić zabio peti gol u sezoni, Rayo Vallecano šokirao Real Madrid

Rayo Vallecano pobijedio je Real Madrid 3:2 u 13. kolu La Lige…

U zadnjoj utakmici 13. kola španjolskog prvenstva u ponedjeljak Rayo Vallecano je sa 3-2 kod kuće pobijedio Real Madrid, a jedan od strijelaca za Kraljevski klub bio je i kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.

Povela je domaća momčad rano, u petoj minuti je mrežu Reala zatresao Santi Comesaña. Pola sata kasnije, dosuđen je kazneni udarac za Real zbog prekršaja na Marcom Asensijom, a precizan s bijele točke bio je Modrić. Real dolazi u vodstvo četiri minute kasnije zahvaljujući pogotku Edera Militaoa. No, domaći izjednačuju vrlo brzo, u 44. minuti Alvaro Garica zabija za 2-2.

Udrugom poluvremenu, nakon što je Dani Carvajal igrao rukom u svom šesnaestercu, sudac je dosudio penal i za Rayo Vallecano, a strijelac za 3-2 i pobjedu domaće momčadi je bio Trejo.

Modrić je za Real igrao 79. minuta.

Nakon ovog poraza Real je na drugom mjestu na ljestvici sa 32 boda, dva manje od vodeće Barcelone. Rayo Vallecano je, zahvaljujući pobjedi, na osmom mjestu sa 21 bodom.