• Danas: Petak
    24.03.'17   03:14
  • Četvrtak
    23.03.
  • Srijeda
    22.03.
  • Utorak
    21.03.
  • Ponedjeljak
    20.03.
  • Nedjelja
    19.03.
  • Subota
    18.03.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Futsal / Italija 1.liga Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1114 Carlisport Cogianco - Luparense0/0/Utakmica Pet 21:00 5:3 1, 1X
1370 Kaos - Latina Calcio A 50/0/Utakmica Sub 18:00 4:2 1, 1X
Utakmica
1376 Came Dosson - Acqua Sapone0/0/Utakmica Sub 18:00 5:6 2, X2
Utakmica
1382 Futsal Isola - Lazio0/0/Utakmica Sub 18:30 4:1 1, 1X
1383 Pescara - MA Group Imola0/0/Utakmica Sub 18:30 2:0 1, 1X
Utakmica
1385 Real Rieti - Napoli Vesevo0/0/Utakmica Sub 21:00 3:5 2, X2
  Futsal / Portugal 1.Liga Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1387 Rio Ave - Quinta Dos Lombos0/0/Utakmica Sub 17:00 3:2 1, 1X
1398 Futsal C Azemeis - CS Sao Joao0/0/Utakmica Sub 18:30 6:4 1, 1X
1399 Modicus - Porto Salvo0/0/Utakmica Sub 19:00 5:2 1, 1X
1534 Braga - Belenenses0/0/Utakmica Ned 17:00 6:2 1, 1X
Utakmica
1575 CD Burinhosa - Benfica0/0/Utakmica Ned 21:45 2:4 2, X2
  Futsal / Rusija Superliga Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1168 Norilsky Nickel - Dinamo Moskva0/0/Utakmica Pet 13:00 1:7 2, X2
1000 DINA Moskva - Sinara Ekater.0/0/Utakmica Pet 17:00 2:3 2, X2
Utakmica
1324 Gazprom Yugra - MFK Tyumen0/0/Utakmica Sub 11:00 9:1 1, 1X
1326 KPRF Moskva - Novaja Generacija0/0/Utakmica Sub 12:00 5:2 1, 1X
1327 DINA Moskva - Sinara Ekater.0/0/Utakmica Sub 14:00 2:0 1, 1X
Utakmica
1404 Uhta - Sibiryak0/0/Utakmica Sub 15:00 3:4 2, X2
  Futsal / Španjolska 1.liga Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1001 Santiago F. - Inter Movistar0/0/Utakmica Pet 20:45 3:9 2, X2
1002 R.Cartagena - Rib.Navarra0/0/Utakmica Pet 21:15 2:2 X, 1X, X2
1003 Magna Navarra - Palma Futsal0/0/Utakmica Pet 21:15 3:2 1, 1X
1328 Barcelona - Levante UD DM0/0/Utakmica Sub 13:15 7:4 1, 1X
Utakmica
1329 Fuconsa Jaen - El Pozo MT0/0/Utakmica Sub 18:00 1:2 2, X2
1331 Peniscola FS - Zaragoza0/0/Utakmica Sub 18:00 2:2 X, 1X, X2
1336 Montesinos Jumilla - CD Burela FS0/0/Utakmica Sub 18:30 5:4 1, 1X
Utakmica
1346 Galdar Gran Canaria - Santa Coloma0/0/Utakmica Sub 20:00 3:5 2, X2
  Futsal / Ruski Kup Min.5 komb. - Finale -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1250 DINA Moskva - Dinamo Moskva0/0/Utakmica Čet 17:00 5:3 1, 1X
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Eventualna isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18