• Danas: Nedjelja
    19.08.'18   06:09
  • Subota
    18.08.
  • Petak
    17.08.
  • Četvrtak
    16.08.
  • Srijeda
    15.08.
  • Utorak
    14.08.
  • Ponedjeljak
    13.08.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Odbojka / Prijateljske Utakmice (Ž) Min.3.komb. Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmica!
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1100 OŽ/Brazil-OŽ/SAD0/0/Utakmica Pet 01:00 2:3 2
1.set Odbojka / Prijateljske Utakmice (Ž)
11001 1.s/OŽ/Brazil - OŽ/SAD0/0/1.set Pet 01:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Prijateljske Utakmice (Ž)
11007 R/OŽ/Brazil - OŽ/SAD0/0/rezultat po setovima Pet 01:00 2:3 2:3
  Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina A Min.5 komb. **Gruzija**
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1411 OM/Rumunjska-OM/Danska0/0/Utakmica Sri 19:00 3:2 1
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina A
14111 1.s/OM/Rumunjska - OM/Danska0/0/1.set Sri 19:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina A
14117 R/OM/Rumunjska - OM/Danska0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina A
1315 OM/Danska-OM/Finska0/0/Utakmica Sub 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina A
13151 1.s/OM/Danska - OM/Finska0/0/1.set Sub 18:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina A
13157 R/OM/Danska - OM/Finska0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 1:3 1:3
  Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina B Min.5 komb. **Luksemburg**
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1412 OM/Izrael-OM/Latvija0/0/Utakmica Sri 18:30 3:0 1
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina B
14121 1.s/OM/Izrael - OM/Latvija0/0/1.set Sri 18:30 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina B
14127 R/OM/Izrael - OM/Latvija0/0/rezultat po setovima Sri 18:30 3:0 3:0
  Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina C Min.5 komb. **Norveška**
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1413 OM/Moldavija-OM/Crna Gora0/0/Utakmica Sri 18:00 3:2 1
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina C
14131 1.s/OM/Moldavija - OM/Crna Gora0/0/1.set Sri 18:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina C
14137 R/OM/Moldavija - OM/Crna Gora0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 3:2 3:2
  Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina B Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1000 OŽ/Austrija-OŽ/Švicarska0/0/Utakmica Sri 17:45 1:3 2
1.set Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina B
10001 1.s/OŽ/Austrija - OŽ/Švicarska0/0/1.set Sri 17:45 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina B
10007 R/OŽ/Austrija - OŽ/Švicarska0/0/rezultat po setovima Sri 17:45 1:3 1:3
  Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina D Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1414 OM/Austrija-OM/Hrvatska0/0/Utakmica Sri 20:15 3:1 1
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina D
14141 1.s/OM/Austrija - OM/Hrvatska0/0/1.set Sri 20:15 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina D
14147 R/OM/Austrija - OM/Hrvatska0/0/rezultat po setovima Sri 20:15 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina D
1316 OM/Hrvatska-OM/Portugal0/0/Utakmica Sub 20:00 0:3 2
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina D
13161 1.s/OM/Hrvatska - OM/Portugal0/0/1.set Sub 20:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina D
13167 R/OM/Hrvatska - OM/Portugal0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 0:3 0:3
  Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina E Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1064 OM/Bjelorusija-OM/Norveška0/0/Utakmica Sri 17:00 3:1 1
  Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1415 OM/Mađarska-OM/Makedonija0/0/Utakmica Sri 17:45 2:3 2
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
14151 1.s/OM/Mađarska - OM/Makedonija0/0/1.set Sri 17:45 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
14157 R/OM/Mađarska - OM/Makedonija0/0/rezultat po setovima Sri 17:45 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
1416 OM/Ukrajina-OM/Švicarska0/0/Utakmica Sri 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
14161 1.s/OM/Ukrajina - OM/Švicarska0/0/1.set Sri 18:00 25:16 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
14167 R/OM/Ukrajina - OM/Švicarska0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
1317 OM/Makedonija-OM/Ukrajina0/0/Utakmica Sub 20:30 2:3 2
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
13171 1.s/OM/Makedonija - OM/Ukrajina0/0/1.set Sub 20:30 27:25 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina F
13177 R/OM/Makedonija - OM/Ukrajina0/0/rezultat po setovima Sub 20:30 2:3 2:3
  Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1417 OM/Azerbajdžan-OM/Švedska0/0/Utakmica Sri 16:00 3:2 1
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
14171 1.s/OM/Azerbajdžan - OM/Švedska0/0/1.set Sri 16:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
14177 R/OM/Azerbajdžan - OM/Švedska0/0/rezultat po setovima Sri 16:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
1418 OM/Grčka-OM/Luksemburg0/0/Utakmica Sri 20:30 3:0 1
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
14181 1.s/OM/Grčka - OM/Luksemburg0/0/1.set Sri 20:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
14187 R/OM/Grčka - OM/Luksemburg0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
1318 OM/Švedska-OM/Grčka0/0/Utakmica Sub 17:00 0:3 2
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
13181 1.s/OM/Švedska - OM/Grčka0/0/1.set Sub 17:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
13187 R/OM/Švedska - OM/Grčka0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
1319 OM/Luksemburg-OM/Azerbajdžan0/0/Utakmica Sub 19:00 2:3 2
1.set Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
13191 1.s/OM/Luksemburg - OM/Azerbajdžan0/0/1.set Sub 19:00 28:30 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval za EP (M), 1.Kolo, Skupina G
13197 R/OM/Luksemburg - OM/Azerbajdžan0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 2:3 2:3
  Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina C Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1003 OŽ/Grčka-OŽ/Crna Gora0/0/Utakmica Sri 19:00 3:0 1
  Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina D Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1298 OŽ/Danska-OŽ/Gruzija0/0/Utakmica Sub 16:00 1:3 2
1.set Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina D
12981 1.s/OŽ/Danska - OŽ/Gruzija0/0/1.set Sub 16:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina D
12987 R/OŽ/Danska - OŽ/Gruzija0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 1:3 1:3
  Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina E Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1001 OŽ/Estonija-OŽ/Finska0/0/Utakmica Sri 18:00 2:3 2
1.set Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina E
10011 1.s/OŽ/Estonija - OŽ/Finska0/0/1.set Sri 18:00 25:15 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina E
10017 R/OŽ/Estonija - OŽ/Finska0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina E
1299 OŽ/Finska-OŽ/Češka0/0/Utakmica Sub 16:00 3:2 1
1.set Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina E
12991 1.s/OŽ/Finska - OŽ/Češka0/0/1.set Sub 16:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina E
12997 R/OŽ/Finska - OŽ/Češka0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:2 3:2
  Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina F Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1300 OŽ/BiH-OŽ/Latvija0/0/Utakmica Sub 19:00 3:0 1
1.set Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina F
13001 1.s/OŽ/BiH - OŽ/Latvija0/0/1.set Sub 19:00 25:8 1
rezultat po setovima Odbojka / Kval. za EP (Ž), 1.Kolo, Skupina F
13007 R/OŽ/BiH - OŽ/Latvija0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 3:0 3:0
  Odbojka / Azijski Kup Min.3 komb. -Tajvan-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1135 OM/Kazahstan-OM/Tajvan0/0/Utakmica Pon 12:30 1:3 2
1.set Odbojka / Azijski Kup
11351 1.s/OM/Kazahstan - OM/Tajvan0/0/1.set Pon 12:30 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Azijski Kup
11357 R/OM/Kazahstan - OM/Tajvan0/0/rezultat po setovima Pon 12:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Azijski Kup
1187 OM/Katar-OM/Iran0/0/Utakmica Sri 12:30 3:2 1
1.set Odbojka / Azijski Kup
11871 1.s/OM/Katar - OM/Iran0/0/1.set Sri 12:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Azijski Kup
11877 R/OM/Katar - OM/Iran0/0/rezultat po setovima Sri 12:30 3:2 3:2
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Ev. isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18