• Danas: Subota
    21.01.'17   07:22
  • Petak
    20.01.
  • Četvrtak
    19.01.
  • Srijeda
    18.01.
  • Utorak
    17.01.
  • Ponedjeljak
    16.01.
  • Nedjelja
    15.01.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Odbojka / Češka 1.liga Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1395 Benatky -Ostrava0/0/Utakmica Sub 17:00 3:0 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga
13951 1.s/Benatky - Ostrava0/0/1.set Sub 17:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga
13957 R/Benatky - Ostrava0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga
1396 Fatra Zlin-Odol.Voda0/0/Utakmica Sub 17:00 3:2 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga
13961 1.s/Fatra Zlin - Odol.Voda0/0/1.set Sub 17:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga
13967 R/Fatra Zlin - Odol.Voda0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga
1398 Usti N.Labem-Pribram0/0/Utakmica Sub 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Češka 1.liga
13981 1.s/Usti N.Labem - Pribram0/0/1.set Sub 17:00 26:24 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga
13987 R/Usti N.Labem - Pribram0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga
1399 Brno-Karlovarsko0/0/Utakmica Sub 18:00 3:2 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga
13991 1.s/Brno - Karlovarsko0/0/1.set Sub 18:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga
13997 R/Brno - Karlovarsko0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga
1413 Czu Praha-Dukla Liberec0/0/Utakmica Sub 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga
14131 1.s/Czu Praha - Dukla Liberec0/0/1.set Sub 18:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga
14137 R/Czu Praha - Dukla Liberec0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga
1418 Č.Budejovice-Kladno0/0/Utakmica Sub 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Češka 1.liga
14181 1.s/Č.Budejovice - Kladno0/0/1.set Sub 18:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga
14187 R/Č.Budejovice - Kladno0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Češka 1.liga
1289 Kladno-Czu Praha0/0/Utakmica Pon 20:10 3:1 1
1.set Odbojka / Češka 1.liga
12891 1.s/Kladno - Czu Praha0/0/1.set Pon 20:10 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Češka 1.liga
12897 R/Kladno - Czu Praha0/0/rezultat po setovima Pon 20:10 3:1 3:1
  Odbojka / Finska 1.liga (M) Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1427 Etta-Hurrikaani0/0/Utakmica Sub 14:30 1:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
14271 1.s/Etta - Hurrikaani0/0/1.set Sub 14:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
14277 R/Etta - Hurrikaani0/0/rezultat po setovima Sub 14:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1439 Leka-Loimu0/0/Utakmica Sub 16:00 3:1 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
14391 1.s/Leka - Loimu0/0/1.set Sub 16:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
14397 R/Leka - Loimu0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1452 KoVe 1-Sampo0/0/Utakmica Sub 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
14521 1.s/KoVe 1 - Sampo0/0/1.set Sub 16:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
14527 R/KoVe 1 - Sampo0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1576 Tiikerit-Hurrikaani0/0/Utakmica Ned 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
15761 1.s/Tiikerit - Hurrikaani0/0/1.set Ned 16:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
15767 R/Tiikerit - Hurrikaani0/0/rezultat po setovima Ned 16:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1269 Lakkapää-Sampo0/0/Utakmica Uto 17:30 1:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
12691 1.s/Lakkapää - Sampo0/0/1.set Uto 17:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
12697 R/Lakkapää - Sampo0/0/rezultat po setovima Uto 17:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1005 Etta-Sampo0/0/Utakmica Sri 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
10051 1.s/Etta - Sampo0/0/1.set Sri 17:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
10057 R/Etta - Sampo0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (M)
1006 Riento-Leka0/0/Utakmica Sri 17:30 1:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (M)
10061 1.s/Riento - Leka0/0/1.set Sri 17:30 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (M)
10067 R/Riento - Leka0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 1:3 1:3
  Odbojka / Francuska 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1679 Cannes-Paris0/0/Utakmica Sub 19:30 0:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16791 1.s/Cannes - Paris0/0/1.set Sub 19:30 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16797 R/Cannes - Paris0/0/rezultat po setovima Sub 19:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1680 Narbonne-Nantes0/0/Utakmica Sub 19:30 0:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16801 1.s/Narbonne - Nantes0/0/1.set Sub 19:30 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16807 R/Narbonne - Nantes0/0/rezultat po setovima Sub 19:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1681 Ajaccio-Chaumont0/0/Utakmica Sub 20:00 3:2 1
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16811 1.s/Ajaccio - Chaumont0/0/1.set Sub 20:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
16817 R/Ajaccio - Chaumont0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Francuska 1.liga (M)
1542 Narbonne-Nice0/0/Utakmica Čet 20:00 0:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15421 1.s/Narbonne - Nice0/0/1.set Čet 20:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1.liga (M)
15427 R/Narbonne - Nice0/0/rezultat po setovima Čet 20:00 0:3 0:3
  Odbojka / Njemačka 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1420 Netzhoppers-TSV Herrsching0/0/Utakmica Sub 19:00 1:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14201 1.s/Netzhoppers - TSV Herrsching0/0/1.set Sub 19:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14207 R/Netzhoppers - TSV Herrsching0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1422 SVG Luneburg-Berlin0/0/Utakmica Sub 20:00 3:1 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14221 1.s/SVG Luneburg - Berlin0/0/1.set Sub 20:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14227 R/SVG Luneburg - Berlin0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
1426 Buhl-Friedrichshafen0/0/Utakmica Sub 20:00 1:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14261 1.s/Buhl - Friedrichshafen0/0/1.set Sub 20:00 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (M)
14267 R/Buhl - Friedrichshafen0/0/rezultat po setovima Sub 20:00 1:3 1:3
  Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1453 Swe Volley-Team-OŽ/Aachen0/0/Utakmica Sub 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14531 1.s/Swe Volley-Team - OŽ/Aachen0/0/1.set Sub 18:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14537 R/Swe Volley-Team - OŽ/Aachen0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1454 OŽ/Schweriner-OŽ/Munster0/0/Utakmica Sub 19:00 3:0 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14541 1.s/OŽ/Schweriner - OŽ/Munster0/0/1.set Sub 19:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
14547 R/OŽ/Schweriner - OŽ/Munster0/0/rezultat po setovima Sub 19:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
1578 OŽ/Potsdam-OŽ/Vilsbiburg0/0/Utakmica Ned 16:30 3:2 1
1.set Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
15781 1.s/OŽ/Potsdam - OŽ/Vilsbiburg0/0/1.set Ned 16:30 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Njemačka 1.liga (Ž)
15787 R/OŽ/Potsdam - OŽ/Vilsbiburg0/0/rezultat po setovima Ned 16:30 3:2 3:2
  Odbojka / Grčka 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1682 Pamvohaikos-Olympiakos0/0/Utakmica Sub 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16821 1.s/Pamvohaikos - Olympiakos0/0/1.set Sub 17:00 17:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16827 R/Pamvohaikos - Olympiakos0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1683 Foinikas-Iraklis0/0/Utakmica Sub 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16831 1.s/Foinikas - Iraklis0/0/1.set Sub 18:00 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16837 R/Foinikas - Iraklis0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1684 Kyzikos Nea Peramos-Kifisias0/0/Utakmica Sub 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16841 1.s/Kyzikos Nea Peramos - Kifisias0/0/1.set Sub 18:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16847 R/Kyzikos Nea Peramos - Kifisias0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Grčka 1.liga (M)
1685 Ethnikos-Iraklis Chalkidas0/0/Utakmica Sub 18:30 3:1 1
1.set Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16851 1.s/Ethnikos - Iraklis Chalkidas0/0/1.set Sub 18:30 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Grčka 1.liga (M)
16857 R/Ethnikos - Iraklis Chalkidas0/0/rezultat po setovima Sub 18:30 3:1 3:1
  Odbojka / CEV Kup (M) Min.3 komb. - Uzvrati -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1339 Tiikerit-Karlovarsko0/0/Utakmica Uto 17:30 1:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
13391 1.s/Tiikerit - Karlovarsko0/0/1.set Uto 17:30 29:27 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
13397 R/Tiikerit - Karlovarsko0/0/rezultat po setovima Uto 17:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1340 Gentofte-Valepa0/0/Utakmica Uto 19:00 0:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
13401 1.s/Gentofte - Valepa0/0/1.set Uto 19:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
13407 R/Gentofte - Valepa0/0/rezultat po setovima Uto 19:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1341 Ajaccio-Budva0/0/Utakmica Uto 20:00 3:0 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
13411 1.s/Ajaccio - Budva0/0/1.set Uto 20:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
13417 R/Ajaccio - Budva0/0/rezultat po setovima Uto 20:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1012 Gazprom Ugra-Olympiakos0/0/Utakmica Sri 15:00 3:1 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
10121 1.s/Gazprom Ugra - Olympiakos0/0/1.set Sri 15:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
10127 R/Gazprom Ugra - Olympiakos0/0/rezultat po setovima Sri 15:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1405 C.s. Arcada Galati-Vojvodina0/0/Utakmica Sri 16:00 3:2 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
14051 1.s/C.s. Arcada Galati - Vojvodina0/0/1.set Sri 16:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
14057 R/C.s. Arcada Galati - Vojvodina0/0/rezultat po setovima Sri 16:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1013 Groningen-Levski Sofija0/0/Utakmica Sri 19:00 3:2 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
10131 1.s/Groningen - Levski Sofija0/0/1.set Sri 19:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
10137 R/Groningen - Levski Sofija0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1015 Crvena Zvezda -Antwerpen0/0/Utakmica Sri 19:00 3:1 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
10151 1.s/Crvena Zvezda - Antwerpen0/0/1.set Sri 19:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
10157 R/Crvena Zvezda - Antwerpen0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1016 Hypo Tirol-Piacenza0/0/Utakmica Sri 19:00 1:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
10161 1.s/Hypo Tirol - Piacenza0/0/1.set Sri 19:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
10167 R/Hypo Tirol - Piacenza0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1017 Amriswil-CSKA S.0/0/Utakmica Sri 19:00 3:1 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
10171 1.s/Amriswil - CSKA S.0/0/1.set Sri 19:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
10177 R/Amriswil - CSKA S.0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1018 Sete-Posojilnica0/0/Utakmica Sri 19:30 3:0 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
10181 1.s/Sete - Posojilnica0/0/1.set Sri 19:30 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
10187 R/Sete - Posojilnica0/0/rezultat po setovima Sri 19:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1501 PAOK-Novi Pazar Junior0/0/Utakmica Čet 18:00 3:2 1
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
15011 1.s/PAOK - Novi Pazar Junior0/0/1.set Čet 18:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
15017 R/PAOK - Novi Pazar Junior0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / CEV Kup (M)
1502 Brno-Tours0/0/Utakmica Čet 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / CEV Kup (M)
15021 1.s/Brno - Tours0/0/1.set Čet 18:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / CEV Kup (M)
15027 R/Brno - Tours0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 1:3 1:3
  Odbojka / Challenge Kup (M) Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1330 Bate-Bgu Borisov-Fakel0/0/Utakmica Sri 17:00 0:3 2
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
13301 1.s/Bate-Bgu Borisov - Fakel0/0/1.set Sri 17:00 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
13307 R/Bate-Bgu Borisov - Fakel0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1337 SL Benfica-Chaumont0/0/Utakmica Sri 19:00 0:3 2
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
13371 1.s/SL Benfica - Chaumont0/0/1.set Sri 19:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
13377 R/SL Benfica - Chaumont0/0/rezultat po setovima Sri 19:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1338 Fonte Bast.-Galatasaray0/0/Utakmica Sri 22:30 0:3 2
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
13381 1.s/Fonte Bast. - Galatasaray0/0/1.set Sri 22:30 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
13387 R/Fonte Bast. - Galatasaray0/0/rezultat po setovima Sri 22:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1503 Č.Budejovice-Macc.Tel Aviv0/0/Utakmica Čet 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
15031 1.s/Č.Budejovice - Macc.Tel Aviv0/0/1.set Čet 18:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
15037 R/Č.Budejovice - Macc.Tel Aviv0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1504 Spartak Vkp Myjava-Mladost Zag.0/0/Utakmica Čet 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
15041 1.s/Spartak Vkp Myjava - Mladost Zag.0/0/1.set Čet 18:00 25:14 1
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
15047 R/Spartak Vkp Myjava - Mladost Zag.0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Challenge Kup (M)
1505 N.Bergen-SIP Sempeter0/0/Utakmica Čet 19:00 3:1 1
1.set Odbojka / Challenge Kup (M)
15051 1.s/N.Bergen - SIP Sempeter0/0/1.set Čet 19:00 25:13 1
rezultat po setovima Odbojka / Challenge Kup (M)
15057 R/N.Bergen - SIP Sempeter0/0/rezultat po setovima Čet 19:00 3:1 3:1
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1333 Din.Moskva-Kedzierzyn K.0/0/Utakmica Sri 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
13331 1.s/Din.Moskva - Kedzierzyn K.0/0/1.set Sri 17:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
13337 R/Din.Moskva - Kedzierzyn K.0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
1334 Maaseik-Istanbul BB0/0/Utakmica Sri 20:30 3:2 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
13341 1.s/Maaseik - Istanbul BB0/0/1.set Sri 20:30 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina A
13347 R/Maaseik - Istanbul BB0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 3:2 3:2
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1011 Dukla Liberec-Berlin0/0/Utakmica Sri 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B
10111 1.s/Dukla Liberec - Berlin0/0/1.set Sri 18:00 18:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B
10117 R/Dukla Liberec - Berlin0/0/rezultat po setovima Sri 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B
1497 Rzeszow-Lube Civitanova0/0/Utakmica Čet 20:30 0:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B
14971 1.s/Rzeszow - Lube Civitanova0/0/1.set Čet 20:30 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina B
14977 R/Rzeszow - Lube Civitanova0/0/rezultat po setovima Čet 20:30 0:3 0:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1335 Friedrichshafen-Zenit Kazan0/0/Utakmica Sri 20:00 1:3 2
1343 Paris-Arkas Izmir0/0/Utakmica Sri 20:30 1:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C
13431 1.s/Paris - Arkas Izmir0/0/1.set Sri 20:30 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina C
13437 R/Paris - Arkas Izmir0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 1:3 1:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1068 Modena-Craiova0/0/Utakmica Uto 20:30 3:1 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
10681 1.s/Modena - Craiova0/0/1.set Uto 20:30 24:26 2
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
1498 ACH Volley Ljubljana-Belchatow0/0/Utakmica Čet 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
14981 1.s/ACH Volley Ljubljana - Belchatow0/0/1.set Čet 18:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina D
14987 R/ACH Volley Ljubljana - Belchatow0/0/rezultat po setovima Čet 18:00 1:3 1:3
  Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1344 Halkbank Ankara-Roeselare0/0/Utakmica Sri 15:30 1:3 2
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E
13441 1.s/Halkbank Ankara - Roeselare0/0/1.set Sri 15:30 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E
13447 R/Halkbank Ankara - Roeselare0/0/rezultat po setovima Sri 15:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E
1345 SIR Perugia-Belogorie Belgorod0/0/Utakmica Sri 20:30 3:2 1
1.set Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E
13451 1.s/SIR Perugia - Belogorie Belgorod0/0/1.set Sri 20:30 11:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Liga Prvaka (M), Skupina E
13457 R/SIR Perugia - Belogorie Belgorod0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 3:2 3:2
  Odbojka / Italija 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1579 Vibo Valentia-Modena0/0/Utakmica Ned 16:30 0:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
15791 1.s/Vibo Valentia - Modena0/0/1.set Ned 16:30 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
15797 R/Vibo Valentia - Modena0/0/rezultat po setovima Ned 16:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1580 Argos Volley Sora-Verona0/0/Utakmica Ned 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
15801 1.s/Argos Volley Sora - Verona0/0/1.set Ned 18:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
15807 R/Argos Volley Sora - Verona0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1581 Padova-Lube Civitanova0/0/Utakmica Ned 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
15811 1.s/Padova - Lube Civitanova0/0/1.set Ned 18:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
15817 R/Padova - Lube Civitanova0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1582 Itely Milano-Piacenza0/0/Utakmica Ned 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
15821 1.s/Itely Milano - Piacenza0/0/1.set Ned 18:00 24:26 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
15827 R/Itely Milano - Piacenza0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1583 SIR Perugia-Trentino0/0/Utakmica Ned 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
15831 1.s/SIR Perugia - Trentino0/0/1.set Ned 18:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
15837 R/SIR Perugia - Trentino0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1584 Latina-Vero Monza0/0/Utakmica Ned 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
15841 1.s/Latina - Vero Monza0/0/1.set Ned 18:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
15847 R/Latina - Vero Monza0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija 1.liga (M)
1519 Vero Monza-Padova0/0/Utakmica Pet 20:30 3:1 1
1.set Odbojka / Italija 1.liga (M)
15191 1.s/Vero Monza - Padova0/0/1.set Pet 20:30 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija 1.liga (M)
15197 R/Vero Monza - Padova0/0/rezultat po setovima Pet 20:30 3:1 3:1
  Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1012 OŽ/Bisonte Firence-OŽ/Bergamo0/0/Utakmica Sub 20:30 2:3 2
1.set Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
10121 1.s/OŽ/Bisonte Firence - OŽ/Bergamo0/0/1.set Sub 20:30 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
10127 R/OŽ/Bisonte Firence - OŽ/Bergamo0/0/rezultat po setovima Sub 20:30 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
1593 OŽ/Modena-OŽ/Busto Arsizio0/0/Utakmica Ned 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15931 1.s/OŽ/Modena - OŽ/Busto Arsizio0/0/1.set Ned 17:00 25:14 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15937 R/OŽ/Modena - OŽ/Busto Arsizio0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
1594 OŽ/Montichiari-OŽ/Saugella Team Monza0/0/Utakmica Ned 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15941 1.s/OŽ/Montichiari - OŽ/Saugella Team Monza0/0/1.set Ned 17:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15947 R/OŽ/Montichiari - OŽ/Saugella Team Monza0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
1595 OŽ/Scandicci-OŽ/Conegliano0/0/Utakmica Ned 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15951 1.s/OŽ/Scandicci - OŽ/Conegliano0/0/1.set Ned 17:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15957 R/OŽ/Scandicci - OŽ/Conegliano0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
1596 OŽ/Bolzano-OŽ/Novara0/0/Utakmica Ned 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15961 1.s/OŽ/Bolzano - OŽ/Novara0/0/1.set Ned 17:00 23:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
15967 R/OŽ/Bolzano - OŽ/Novara0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
1347 OŽ/Casalmaggiore-OŽ/Club Italia0/0/Utakmica Sri 20:30 3:0 1
1.set Odbojka / Italija Italija 1.liga (Ž)
13471 1.s/OŽ/Casalmaggiore - OŽ/Club Italia0/0/1.set Sri 20:30 25:18 1
  Odbojka / Poljska 1.liga (M) Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1268 GKS Katowice-Trefl Gdansk0/0/Utakmica Uto 18:00 3:2 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12681 1.s/GKS Katowice - Trefl Gdansk0/0/1.set Uto 18:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
12687 R/GKS Katowice - Trefl Gdansk0/0/rezultat po setovima Uto 18:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1346 Politechnika W.-Cuprum Lubin0/0/Utakmica Sri 19:30 0:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13461 1.s/Politechnika W. - Cuprum Lubin0/0/1.set Sri 19:30 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
13467 R/Politechnika W. - Cuprum Lubin0/0/rezultat po setovima Sri 19:30 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (M)
1532 Czarni Radom-Banimex Bedzin0/0/Utakmica Pet 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (M)
15321 1.s/Czarni Radom - Banimex Bedzin0/0/1.set Pet 18:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (M)
15327 R/Czarni Radom - Banimex Bedzin0/0/rezultat po setovima Pet 18:00 3:1 3:1
  Odbojka / Rusija 1.liga (M) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1688 Lok.Novosibirsk-Fakel0/0/Utakmica Sub 11:30 3:2 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16881 1.s/Lok.Novosibirsk - Fakel0/0/1.set Sub 11:30 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16887 R/Lok.Novosibirsk - Fakel0/0/rezultat po setovima Sub 11:30 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1689 Neftyanik Orenburg-Nova Novokuybyishevsk0/0/Utakmica Sub 13:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16891 1.s/Neftyanik Orenburg - Nova Novokuybyishevsk0/0/1.set Sub 13:00 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16897 R/Neftyanik Orenburg - Nova Novokuybyishevsk0/0/rezultat po setovima Sub 13:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1690 Ufa Ural-Din.Krasnodar0/0/Utakmica Sub 13:00 3:1 1
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16901 1.s/Ufa Ural - Din.Krasnodar0/0/1.set Sub 13:00 26:28 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16907 R/Ufa Ural - Din.Krasnodar0/0/rezultat po setovima Sub 13:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1691 Gazprom Ugra-Kuzbass Kemerovo0/0/Utakmica Sub 14:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16911 1.s/Gazprom Ugra - Kuzbass Kemerovo0/0/1.set Sub 14:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16917 R/Gazprom Ugra - Kuzbass Kemerovo0/0/rezultat po setovima Sub 14:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija 1.liga (M)
1692 Din.Moskva-Belogorie Belgorod0/0/Utakmica Sub 16:00 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16921 1.s/Din.Moskva - Belogorie Belgorod0/0/1.set Sub 16:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija 1.liga (M)
16927 R/Din.Moskva - Belogorie Belgorod0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 1:3 1:3
  Odbojka / Francuska 1. liga (Ž) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1013 OŽ/Nantes Volley-OŽ/Kvimper Volej 290/0/Utakmica Sub 20:00 3:1 1
1.set Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
10131 1.s/OŽ/Nantes Volley - OŽ/Kvimper Volej 290/0/1.set Sub 20:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
10137 R/OŽ/Nantes Volley - OŽ/Kvimper Volej 290/0/rezultat po setovima Sub 20:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
1577 OŽ/St.Raphael-OŽ/Mulhouse0/0/Utakmica Ned 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
15771 1.s/OŽ/St.Raphael - OŽ/Mulhouse0/0/1.set Ned 17:00 16:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
15777 R/OŽ/St.Raphael - OŽ/Mulhouse0/0/rezultat po setovima Ned 17:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
1290 OŽ/Le Cannet-OŽ/Beziers VB0/0/Utakmica Pon 20:00 2:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
12901 1.s/OŽ/Le Cannet - OŽ/Beziers VB0/0/1.set Pon 20:00 25:9 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
12907 R/OŽ/Le Cannet - OŽ/Beziers VB0/0/rezultat po setovima Pon 20:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
1543 OŽ/Cannes-OŽ/Pays D'Aix Venelles0/0/Utakmica Čet 20:00 3:0 1
1.set Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
15431 1.s/OŽ/Cannes - OŽ/Pays D'Aix Venelles0/0/1.set Čet 20:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
15437 R/OŽ/Cannes - OŽ/Pays D'Aix Venelles0/0/rezultat po setovima Čet 20:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
1340 OŽ/Beziers VB-OŽ/Nantes Volley0/0/Utakmica Pet 20:30 1:3 2
1.set Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
13401 1.s/OŽ/Beziers VB - OŽ/Nantes Volley0/0/1.set Pet 20:30 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Francuska 1. liga (Ž)
13407 R/OŽ/Beziers VB - OŽ/Nantes Volley0/0/rezultat po setovima Pet 20:30 1:3 1:3
  Odbojka / Poljska 1.liga (Ž) Min.3.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1455 OŽ/Ostrowiec-OŽ/Lodz0/0/Utakmica Sub 17:00 2:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
14551 1.s/OŽ/Ostrowiec - OŽ/Lodz0/0/1.set Sub 17:00 25:19 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
14557 R/OŽ/Ostrowiec - OŽ/Lodz0/0/rezultat po setovima Sub 17:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1456 OŽ/LKS Commercecon Lodz-OŽ/Dabrowa Gor.0/0/Utakmica Sub 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
14561 1.s/OŽ/LKS Commercecon Lodz - OŽ/Dabrowa Gor.0/0/1.set Sub 18:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
14567 R/OŽ/LKS Commercecon Lodz - OŽ/Dabrowa Gor.0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1597 OŽ/Trefl Sopot-OŽ/Budowlani Torun0/0/Utakmica Ned 15:00 0:3 2
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
15971 1.s/OŽ/Trefl Sopot - OŽ/Budowlani Torun0/0/1.set Ned 15:00 21:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
15977 R/OŽ/Trefl Sopot - OŽ/Budowlani Torun0/0/rezultat po setovima Ned 15:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
1298 OŽ/Bydgoszcz-OŽ/Farmutil Pila0/0/Utakmica Pon 18:00 3:0 1
1.set Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
12981 1.s/OŽ/Bydgoszcz - OŽ/Farmutil Pila0/0/1.set Pon 18:00 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljska 1.liga (Ž)
12987 R/OŽ/Bydgoszcz - OŽ/Farmutil Pila0/0/rezultat po setovima Pon 18:00 3:0 3:0
  Odbojka / Rusija - Superliga (Ž) Min.5.komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1457 OŽ/Leningradka-OŽ/Z.Odintsovo0/0/Utakmica Sub 15:00 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
14571 1.s/OŽ/Leningradka - OŽ/Z.Odintsovo0/0/1.set Sub 15:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
14577 R/OŽ/Leningradka - OŽ/Z.Odintsovo0/0/rezultat po setovima Sub 15:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1598 OŽ/Yenisey Krasnoyarsk-OŽ/Proton Saratov0/0/Utakmica Ned 11:00 3:0 1
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
15981 1.s/OŽ/Yenisey Krasnoyarsk - OŽ/Proton Saratov0/0/1.set Ned 11:00 26:24 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
15987 R/OŽ/Yenisey Krasnoyarsk - OŽ/Proton Saratov0/0/rezultat po setovima Ned 11:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1599 OŽ/Din.Moskva-OŽ/Din.Krasnodar0/0/Utakmica Ned 15:00 3:0 1
1348 OŽ/Yenisey Krasnoyarsk-Sakhalin0/0/Utakmica Sri 13:00 3:0 1
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13481 1.s/OŽ/Yenisey Krasnoyarsk - Sakhalin0/0/1.set Sri 13:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13487 R/OŽ/Yenisey Krasnoyarsk - Sakhalin0/0/rezultat po setovima Sri 13:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1349 OŽ/Proton Saratov-OŽ/Leningradka0/0/Utakmica Sri 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13491 1.s/OŽ/Proton Saratov - OŽ/Leningradka0/0/1.set Sri 16:00 28:30 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13497 R/OŽ/Proton Saratov - OŽ/Leningradka0/0/rezultat po setovima Sri 16:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1356 OŽ/Dynamo Kazan-OŽ/Din.Moskva0/0/Utakmica Sri 17:00 2:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13561 1.s/OŽ/Dynamo Kazan - OŽ/Din.Moskva0/0/1.set Sri 17:00 26:24 1
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13567 R/OŽ/Dynamo Kazan - OŽ/Din.Moskva0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
1361 OŽ/Din.Krasnodar-OŽ/Uralochka0/0/Utakmica Sri 17:00 1:3 2
1.set Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13611 1.s/OŽ/Din.Krasnodar - OŽ/Uralochka0/0/1.set Sri 17:00 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Rusija - Superliga (Ž)
13617 R/OŽ/Din.Krasnodar - OŽ/Uralochka0/0/rezultat po setovima Sri 17:00 1:3 1:3
  Odbojka / Poljski Kup (M) Min.3 komb. - WROCLAW -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1686 Kedzierzyn K.-Jastrzebski W.0/0/Utakmica Sub 14:45 3:1 1
1.set Odbojka / Poljski Kup (M)
16861 1.s/Kedzierzyn K. - Jastrzebski W.0/0/1.set Sub 14:45 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljski Kup (M)
16867 R/Kedzierzyn K. - Jastrzebski W.0/0/rezultat po setovima Sub 14:45 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Poljski Kup (M)
1687 Trefl Gdansk-Belchatow0/0/Utakmica Sub 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Poljski Kup (M)
16871 1.s/Trefl Gdansk - Belchatow0/0/1.set Sub 18:00 27:29 2
rezultat po setovima Odbojka / Poljski Kup (M)
16877 R/Trefl Gdansk - Belchatow0/0/rezultat po setovima Sub 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Poljski Kup (M)
1125 Kedzierzyn K.-Belchatow0/0/Utakmica Ned 14:45 3:1 1
1.set Odbojka / Poljski Kup (M)
11251 1.s/Kedzierzyn K. - Belchatow0/0/1.set Ned 14:45 29:27 1
rezultat po setovima Odbojka / Poljski Kup (M)
11257 R/Kedzierzyn K. - Belchatow0/0/rezultat po setovima Ned 14:45 3:1 3:1
  Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1014 Seoul Woori-Deajeon0/0/Utakmica Ned 06:27 3:1 1
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10141 1.s/Seoul Woori - Deajeon0/0/1.set Ned 06:27 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10147 R/Seoul Woori - Deajeon0/0/rezultat po setovima Ned 06:27 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1270 Incheon-Hyundai Skywalkers0/0/Utakmica Uto 11:00 3:1 1
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
12701 1.s/Incheon - Hyundai Skywalkers0/0/1.set Uto 11:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
12707 R/Incheon - Hyundai Skywalkers0/0/rezultat po setovima Uto 11:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1021 LIG Greaters-Seoul Woori0/0/Utakmica Sri 11:00 3:2 1
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10211 1.s/LIG Greaters - Seoul Woori0/0/1.set Sri 11:00 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
10217 R/LIG Greaters - Seoul Woori0/0/rezultat po setovima Sri 11:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1500 Suwon Kepco-Deajeon0/0/Utakmica Čet 11:00 1:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15001 1.s/Suwon Kepco - Deajeon0/0/1.set Čet 11:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
15007 R/Suwon Kepco - Deajeon0/0/rezultat po setovima Čet 11:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
1341 Rush&Cash-Incheon0/0/Utakmica Pet 11:00 0:3 2
1.set Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
13411 1.s/Rush&Cash - Incheon0/0/1.set Pet 11:00 20:25 2
rezultat po setovima Odbojka / J.Koreja (M) - V Liga
13417 R/Rush&Cash - Incheon0/0/rezultat po setovima Pet 11:00 0:3 0:3
  Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk. Min. 3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1585 Reggio Emilia-VBC Mondovi0/0/Utakmica Ned 12:00 3:2 1
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15851 1.s/Reggio Emilia - VBC Mondovi0/0/1.set Ned 12:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15857 R/Reggio Emilia - VBC Mondovi0/0/rezultat po setovima Ned 12:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
1586 Agnelli Metalli Bergamo-Videx Royalpat Grottazzolina0/0/Utakmica Ned 18:00 3:2 1
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15861 1.s/Agnelli Metalli Bergamo - Videx Royalpat Grottazzolina0/0/1.set Ned 18:00 25:20 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15867 R/Agnelli Metalli Bergamo - Videx Royalpat Grottazzolina0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:2 3:2
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
1587 Brescia-Castellana0/0/Utakmica Ned 18:00 1:3 2
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15871 1.s/Brescia - Castellana0/0/1.set Ned 18:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15877 R/Brescia - Castellana0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
1588 Monini Spoleto-Cassa Cantu0/0/Utakmica Ned 18:00 3:1 1
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15881 1.s/Monini Spoleto - Cassa Cantu0/0/1.set Ned 18:00 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
15887 R/Monini Spoleto - Cassa Cantu0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
1499 SOL Lucernari Montecchio Maggiore-Castellana Grotte0/0/Utakmica Čet 20:30 3:1 1
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
14991 1.s/SOL Lucernari Montecchio Maggiore - Castellana Grotte0/0/1.set Čet 20:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Plava Sk.
14997 R/SOL Lucernari Montecchio Maggiore - Castellana Grotte0/0/rezultat po setovima Čet 20:30 3:1 3:1
  Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk. Min. 3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1589 Potenza Picena-Ortona0/0/Utakmica Ned 16:00 2:3 2
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15891 1.s/Potenza Picena - Ortona0/0/1.set Ned 16:00 15:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15897 R/Potenza Picena - Ortona0/0/rezultat po setovima Ned 16:00 2:3 2:3
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
1590 BCC Castellana Grotte - New Mater-Siena0/0/Utakmica Ned 18:00 0:3 2
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15901 1.s/BCC Castellana Grotte - New Mater - Siena0/0/1.set Ned 18:00 22:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15907 R/BCC Castellana Grotte - New Mater - Siena0/0/rezultat po setovima Ned 18:00 0:3 0:3
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
1591 NGM Mobile Santa Croce-Polisportiva Tuscania0/0/Utakmica Ned 19:30 1:3 2
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15911 1.s/NGM Mobile Santa Croce - Polisportiva Tuscania0/0/1.set Ned 19:30 25:23 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15917 R/NGM Mobile Santa Croce - Polisportiva Tuscania0/0/rezultat po setovima Ned 19:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
1592 Volleyball Aversa-Alessano0/0/Utakmica Ned 19:30 3:0 1
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15921 1.s/Volleyball Aversa - Alessano0/0/1.set Ned 19:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
15927 R/Volleyball Aversa - Alessano0/0/rezultat po setovima Ned 19:30 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
1019 Alessano-NGM Mobile Santa Croce0/0/Utakmica Sri 20:30 1:3 2
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
10191 1.s/Alessano - NGM Mobile Santa Croce0/0/1.set Sri 20:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
10197 R/Alessano - NGM Mobile Santa Croce0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
1020 Club Italia Roma-Rinascita Lagonegro0/0/Utakmica Sri 20:30 1:3 2
1.set Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
10201 1.s/Club Italia Roma - Rinascita Lagonegro0/0/1.set Sri 20:30 19:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Italija A2 (M) - Bijela Sk.
10207 R/Club Italia Roma - Rinascita Lagonegro0/0/rezultat po setovima Sri 20:30 1:3 1:3
  Odbojka / Finska 1.liga (Ž) Min.5 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1015 OŽ/Salon Viesti-OŽ/Liigaploki0/0/Utakmica Sub 16:00 3:0 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10151 1.s/OŽ/Salon Viesti - OŽ/Liigaploki0/0/1.set Sub 16:00 25:17 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10157 R/OŽ/Salon Viesti - OŽ/Liigaploki0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:0 3:0
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
1016 OŽ/LP Kangasala-OŽ/Pieksamaki0/0/Utakmica Sub 16:00 3:1 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10161 1.s/OŽ/LP Kangasala - OŽ/Pieksamaki0/0/1.set Sub 16:00 25:18 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10167 R/OŽ/LP Kangasala - OŽ/Pieksamaki0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
1017 OŽ/Polkky Kuusamo-OŽ/Orivesi0/0/Utakmica Sub 16:00 3:1 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10171 1.s/OŽ/Polkky Kuusamo - OŽ/Orivesi0/0/1.set Sub 16:00 25:22 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10177 R/OŽ/Polkky Kuusamo - OŽ/Orivesi0/0/rezultat po setovima Sub 16:00 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
1007 OŽ/Liigaploki-Kuortane0/0/Utakmica Sri 17:30 3:1 1
1.set Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10071 1.s/OŽ/Liigaploki - Kuortane0/0/1.set Sri 17:30 25:11 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10077 R/OŽ/Liigaploki - Kuortane0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 3:1 3:1
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
1010 OŽ/Pieksamaki-OŽ/Orivesi0/0/Utakmica Sri 17:30 1:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10101 1.s/OŽ/Pieksamaki - OŽ/Orivesi0/0/1.set Sri 17:30 12:25 2
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
10107 R/OŽ/Pieksamaki - OŽ/Orivesi0/0/rezultat po setovima Sri 17:30 1:3 1:3
Utakmica Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
1353 OŽ/Vampula-OŽ/Polkky Kuusamo0/0/Utakmica Pet 17:30 2:3 2
1.set Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
13531 1.s/OŽ/Vampula - OŽ/Polkky Kuusamo0/0/1.set Pet 17:30 25:21 1
rezultat po setovima Odbojka / Finska 1.liga (Ž)
13537 R/OŽ/Vampula - OŽ/Polkky Kuusamo0/0/rezultat po setovima Pet 17:30 2:3 2:3
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Eventualna isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18