• Danas: Ponedjeljak
    24.07.'17   02:49
  • Nedjelja
    23.07.
  • Subota
    22.07.
  • Petak
    21.07.
  • Četvrtak
    20.07.
  • Srijeda
    19.07.
  • Utorak
    18.07.
SVE ponude
pogledaj sve »»
PROVJERI LISTIĆ
  Košarka / U19 SP (Ž), Skupina A Min.5 komb. - ITALIJA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1394 KŽ19/Kina-Italija0/0/Utakmica Sub 20:45 74:63 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U19 SP (Ž), Skupina A
13948 KP/KŽ19/Kina - Italija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 20:45 74:63 1
Utakmica Košarka / U19 SP (Ž), Skupina A
1223 Italija-Mali0/0/Utakmica Ned 20:15 63:54 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U19 SP (Ž), Skupina A
12238 KP/Italija - Mali0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 20:15 63:54 1
  Košarka / U19 SP (Ž), Skupina C Min.5 komb. -RUSIJA-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1395 Latvia-KŽ19/Francuska0/0/Utakmica Sub 16:15 60:69 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U19 SP (Ž), Skupina C
13958 KP/Latvia - KŽ19/Francuska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 16:15 60:69 2
Utakmica Košarka / U19 SP (Ž), Skupina C
1226 KŽ19/J.Koreja-Latvia0/0/Utakmica Ned 13:30 61:69 2, X2
1227 KŽ19/Francuska-KŽ19/Kanada0/0/Utakmica Ned 15:45 45:54 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U19 SP (Ž), Skupina C
12278 KP/KŽ19/Francuska - KŽ19/Kanada0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 15:45 45:54 2
  Košarka / U19 SP (Ž), Skupina D Min.5 komb. -RUSIJA-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1230 KŽ19/Japan-KŽ20/Mađarska0/0/Utakmica Ned 14:00 68:59 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U19 SP (Ž), Skupina D
12308 KP/KŽ19/Japan - KŽ20/Mađarska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 14:00 68:59 1
  Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 13-16 Min.5 komb. -ITALIJA-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1197 KM20/Latvija-KM20/Češka0/0/Utakmica Ned 11:00 77:80 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 13-16
11978 KP/KM20/Latvija - KM20/Češka0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 11:00 77:80 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 13-16
1202 KM20/Slovenija-KM20/Italija0/0/Utakmica Ned 15:45 52:69 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 13-16
12028 KP/KM20/Slovenija - KM20/Italija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 15:45 52:69 2
  Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A Min.5 komb. - GRČKA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
2170 KM20/Češka-KM20/Švedska0/0/Utakmica Pon 15:45 56:70 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2171 KP/KM20/Češka - KM20/Švedska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 15:45 56:70 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2172 PVP/KM20/Češka - KM20/Švedska0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 15:45 70:56 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2173 pk/KM20/Češka - KM20/Švedska0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 15:45 1:2 1/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2174 1.P/KM20/Češka - KM20/Švedska0/0/1.POLUVRIJEME Pon 15:45 36:34 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2175 2.P/KM20/Češka - KM20/Švedska0/0/2.POLUVRIJEME Pon 15:45 20:36 2, X2
Utakmica Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2176 KM20/Njemačka-KM20/Grčka0/0/Utakmica Pon 20:15 77:86 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2177 KP/KM20/Njemačka - KM20/Grčka0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 20:15 77:86 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2178 PVP/KM20/Njemačka - KM20/Grčka0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 20:15 75:88 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2179 pk/KM20/Njemačka - KM20/Grčka0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 20:15 1:2 1/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2180 1.P/KM20/Njemačka - KM20/Grčka0/0/1.POLUVRIJEME Pon 20:15 38:37 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina A
2181 2.P/KM20/Njemačka - KM20/Grčka0/0/2.POLUVRIJEME Pon 20:15 39:49 2, X2
  Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B Min.5 komb. - Finska -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1406 KM20/Crna Gora-KM20/Island0/0/Utakmica Pon 13:30 50:60 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14068 KP/KM20/Crna Gora - KM20/Island0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 13:30 50:60 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14067 PVP/KM20/Crna Gora - KM20/Island0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 13:30 56:54 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14065 pk/KM20/Crna Gora - KM20/Island0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 13:30 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14061 1.P/KM20/Crna Gora - KM20/Island0/0/1.POLUVRIJEME Pon 13:30 27:29 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
2182 2.P/KM20/Crna Gora - KM20/Island0/0/2.POLUVRIJEME Pon 13:30 23:31 2, X2
Utakmica Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
1407 KM20/Francuska-KM20/Turska0/0/Utakmica Pon 18:00 71:54 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14078 KP/KM20/Francuska - KM20/Turska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 18:00 71:54 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14077 PVP/KM20/Francuska - KM20/Turska0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 18:00 63:62 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14075 pk/KM20/Francuska - KM20/Turska0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 18:00 1:1 1/1
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
14071 1.P/KM20/Francuska - KM20/Turska0/0/1.POLUVRIJEME Pon 18:00 42:21 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina B
2183 2.P/KM20/Francuska - KM20/Turska0/0/2.POLUVRIJEME Pon 18:00 29:33 2, X2
  Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C Min.5 komb. - Finska -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1408 KM20/Ukrajina-KM20/Israel0/0/Utakmica Pon 15:45 83:91 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14088 KP/KM20/Ukrajina - KM20/Israel0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 15:45 83:91 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14087 PVP/KM20/Ukrajina - KM20/Israel0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 15:45 73:101 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14085 pk/KM20/Ukrajina - KM20/Israel0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 15:45 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14081 1.P/KM20/Ukrajina - KM20/Israel0/0/1.POLUVRIJEME Pon 15:45 33:40 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
2184 2.P/KM20/Ukrajina - KM20/Israel0/0/2.POLUVRIJEME Pon 15:45 50:51 2, X2
Utakmica Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
1409 KM20/Latvija-KM20/Litva0/0/Utakmica Pon 18:00 61:89 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14098 KP/KM20/Latvija - KM20/Litva0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 18:00 61:89 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14097 PVP/KM20/Latvija - KM20/Litva0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 18:00 81:69 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14095 pk/KM20/Latvija - KM20/Litva0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 18:00 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
14091 1.P/KM20/Latvija - KM20/Litva0/0/1.POLUVRIJEME Pon 18:00 38:43 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina C
2185 2.P/KM20/Latvija - KM20/Litva0/0/2.POLUVRIJEME Pon 18:00 23:46 2, X2
  Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D Min.5 komb. - Finska -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1410 KM20/Italija-KM20/Slovenija0/0/Utakmica Pon 13:30 63:82 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14108 KP/KM20/Italija - KM20/Slovenija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 13:30 63:82 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14107 PVP/KM20/Italija - KM20/Slovenija0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 13:30 72:73 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14105 pk/KM20/Italija - KM20/Slovenija0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 13:30 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14101 1.P/KM20/Italija - KM20/Slovenija0/0/1.POLUVRIJEME Pon 13:30 29:43 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
2186 2.P/KM20/Italija - KM20/Slovenija0/0/2.POLUVRIJEME Pon 13:30 34:39 2, X2
Utakmica Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
1411 KM20/Španjolska-KM20/Srbija0/0/Utakmica Pon 20:15 88:87 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14118 KP/KM20/Španjolska - KM20/Srbija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 20:15 88:87 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14117 PVP/KM20/Španjolska - KM20/Srbija0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 20:15 87:88 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14115 pk/KM20/Španjolska - KM20/Srbija0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 20:15 2:1 2/1
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
14111 1.P/KM20/Španjolska - KM20/Srbija0/0/1.POLUVRIJEME Pon 20:15 43:44 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. A, Skupina D
2187 2.P/KM20/Španjolska - KM20/Srbija0/0/2.POLUVRIJEME Pon 20:15 45:43 1, 1X
  Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8 Min.5.komb. -Italija-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1358 KM20/Litva-KM20/Njemačka0/0/Utakmica Sub 18:00 85:81 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8
13588 KP/KM20/Litva - KM20/Njemačka0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 18:00 85:81 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8
1359 KM20/Island-KM20/Srbija0/0/Utakmica Sub 20:15 67:89 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8
13598 KP/KM20/Island - KM20/Srbija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 20:15 67:89 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8
1166 KM20/Njemačka-KM20/Island0/0/Utakmica Ned 15:30 79:73 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8
11668 KP/KM20/Njemačka - KM20/Island0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 15:30 79:73 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8
1168 KM20/Litva-KM20/Srbija0/0/Utakmica Ned 17:45 86:102 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 5-8
11688 KP/KM20/Litva - KM20/Srbija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 17:45 86:102 2
  Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12 Min.5 komb. -ITALIJA-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1360 KM20/Crna Gora-KM20/Turska0/0/Utakmica Sub 13:30 72:80 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12
13608 KP/KM20/Crna Gora - KM20/Turska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 13:30 72:80 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12
1361 KM20/Švedska-KM20/Ukrajina0/0/Utakmica Sub 15:45 69:69 X, 1X, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12
13618 KP/KM20/Švedska - KM20/Ukrajina0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 15:45 74:77 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12
1169 KM20/Crna Gora-KM20/Švedska0/0/Utakmica Ned 13:15 65:61 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12
11698 KP/KM20/Crna Gora - KM20/Švedska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 13:15 65:61 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12
1170 KM20/Turska-KM20/Ukrajina0/0/Utakmica Ned 13:30 85:82 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A, Plasman 9-12
11708 KP/KM20/Turska - KM20/Ukrajina0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 13:30 85:82 1
  Košarka / U20 (M) EP Div. A Min.3 komb. -GRČKA-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1146 KM20/Turska-KM20/Njemačka0/0/Utakmica Sri 13:30 77:80 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11468 KP/KM20/Turska - KM20/Njemačka0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 13:30 77:80 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1166 KM20/Švedska-KM20/Island0/0/Utakmica Sri 13:30 39:73 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11668 KP/KM20/Švedska - KM20/Island0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 13:30 39:73 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 (M) EP Div. A
11667 PVP/KM20/Švedska - KM20/Island0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 13:30 61:51 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 (M) EP Div. A
11665 pk/KM20/Švedska - KM20/Island0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 13:30 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 (M) EP Div. A
11661 1.P/KM20/Švedska - KM20/Island0/0/1.POLUVRIJEME Sri 13:30 21:40 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 (M) EP Div. A
2570 2.P/KM20/Švedska - KM20/Island0/0/2.POLUVRIJEME Sri 13:30 18:33 2, X2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1168 KM20/Israel-KM20/Italija0/0/Utakmica Sri 15:45 79:71 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11688 KP/KM20/Israel - KM20/Italija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 15:45 79:71 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1169 KM20/Španjolska-KM20/Latvija0/0/Utakmica Sri 15:45 96:52 1, 1X
1170 KM20/Francuska-KM20/Češka0/0/Utakmica Sri 18:00 88:61 1, 1X
1175 KM20/Litva-KM20/Slovenija0/0/Utakmica Sri 18:00 76:61 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11758 KP/KM20/Litva - KM20/Slovenija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 18:00 76:61 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1176 KM20/Grčka-KM20/Crna Gora0/0/Utakmica Sri 20:15 56:49 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11768 KP/KM20/Grčka - KM20/Crna Gora0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 20:15 56:49 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1179 KM20/Srbija-KM20/Ukrajina0/0/Utakmica Sri 20:15 98:63 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11798 KP/KM20/Srbija - KM20/Ukrajina0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 20:15 98:63 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1182 KM20/Island-KM20/Israel0/0/Utakmica Čet 13:30 54:74 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11828 KP/KM20/Island - KM20/Israel0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 13:30 54:74 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1183 KM20/Njemačka-KM20/Španjolska0/0/Utakmica Čet 15:45 61:69 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11838 KP/KM20/Njemačka - KM20/Španjolska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 15:45 61:69 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1184 KM20/Francuska-KM20/Srbija0/0/Utakmica Čet 18:00 86:67 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11848 KP/KM20/Francuska - KM20/Srbija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 18:00 86:67 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1185 KM20/Grčka-KM20/Litva0/0/Utakmica Čet 20:15 76:72 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11858 KP/KM20/Grčka - KM20/Litva0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 20:15 76:72 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1356 KM20/Israel-KM20/Francuska0/0/Utakmica Sub 18:00 74:52 1, 1X
HENDIKEP Košarka / U20 (M) EP Div. A
13562 0/KM20/Israel - KM20/Francuska0/0/HENDIKEP Sub 18:00 78.50:52 1
ZBROJ POENA Košarka / U20 (M) EP Div. A
13569 0/KM20/Israel-KM20/Francuska0/0/ZBROJ POENA Sub 18:00 74:52 MANJE
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
13568 KP/KM20/Israel - KM20/Francuska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 18:00 74:52 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1357 KM20/Grčka-KM20/Španjolska0/0/Utakmica Sub 20:15 77:56 1, 1X
HENDIKEP Košarka / U20 (M) EP Div. A
13572 0/KM20/Grčka - KM20/Španjolska0/0/HENDIKEP Sub 20:15 77:58.50 1
ZBROJ POENA Košarka / U20 (M) EP Div. A
13579 0/KM20/Grčka-KM20/Španjolska0/0/ZBROJ POENA Sub 20:15 77:56 MANJE
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
13578 KP/KM20/Grčka - KM20/Španjolska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 20:15 77:56 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1164 KM20/Španjolska-KM20/Francuska0/0/Utakmica Ned 18:00 58:72 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11648 KP/KM20/Španjolska - KM20/Francuska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 18:00 58:72 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A
1165 KM20/Grčka-KM20/Israel0/0/Utakmica Ned 20:15 65:56 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A
11658 KP/KM20/Grčka - KM20/Israel0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 20:15 65:56 1
  Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 17-22 Min.5.komb. - GRČKA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1221 KM20/Armenija-KM20/Irska0/0/Utakmica Ned 10:15 96:75 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 17-22
12218 KP/KM20/Armenija - KM20/Irska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 10:15 96:75 1
  Košarka / U20 EP Div. B, Skupina A Min.5 komb. - Grčka -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1303 KM20/Bjelorusija-KM20/Belgija0/0/Utakmica Uto 13:00 71:80 2, X2
Utakmica
1304 KM20/Armenija-KM20/Poljska0/0/Utakmica Uto 19:45 56:47 1, 1X
1492 KM20/Belgija-KM20/Armenija0/0/Utakmica Sri 15:15 87:74 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina A
14928 KP/KM20/Belgija - KM20/Armenija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 15:15 87:74 1
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Skupina A
1493 KM20/Finska-KM20/Bjelorusija0/0/Utakmica Sri 19:45 113:68 1, 1X
  Košarka / U20 EP Div. B, Skupina B Min.5 komb. - Grčka -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1305 Azerbaijan-KM20/V.Britanija0/0/Utakmica Uto 15:15 68:111 2, X2
1306 KM20/Slovačka-KM20/Nizozemska0/0/Utakmica Uto 17:30 56:74 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina B
13068 KP/KM20/Slovačka - KM20/Nizozemska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Uto 17:30 56:74 2
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Skupina B
1494 KM20/Nizozemska-Azerbaijan0/0/Utakmica Sri 13:00 85:54 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina B
14948 KP/KM20/Nizozemska - Azerbaijan0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 13:00 85:54 1
  Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C Min.5 komb. - Grčka -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1307 KM20/Albanija -KM20/Gruzija0/0/Utakmica Uto 10:45 53:102 2, X2
1308 KM20/Makedonija-KM20/Rumunjska0/0/Utakmica Uto 17:30 63:68 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
13088 KP/KM20/Makedonija - KM20/Rumunjska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Uto 17:30 63:68 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
13087 PVP/KM20/Makedonija - KM20/Rumunjska0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Uto 17:30 62:69 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
13085 pk/KM20/Makedonija - KM20/Rumunjska0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Uto 17:30 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
13081 1.P/KM20/Makedonija - KM20/Rumunjska0/0/1.POLUVRIJEME Uto 17:30 28:34 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
2150 2.P/KM20/Makedonija - KM20/Rumunjska0/0/2.POLUVRIJEME Uto 17:30 35:34 1, 1X
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
1496 Malta-KM20/Makedonija0/0/Utakmica Sri 10:45 60:99 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
14968 KP/Malta - KM20/Makedonija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 10:45 60:99 2
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
1497 KM20/Rumunjska-KM20/Albanija 0/0/Utakmica Sri 17:30 74:47 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina C
14978 KP/KM20/Rumunjska - KM20/Albanija 0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 17:30 74:47 1
  Košarka / U20 EP Div. B, Skupina D Min.5 komb. - Grčka -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1309 KM20/Mađarska-KM20/Kosovo0/0/Utakmica Uto 13:00 80:55 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina D
13098 KP/KM20/Mađarska - KM20/Kosovo0/0/KONAČNI POBJEDNIK Uto 13:00 80:55 1
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Skupina D
1498 KM20/Kosovo-KM20/Portugal0/0/Utakmica Sri 19:45 63:77 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Skupina D
14988 KP/KM20/Kosovo - KM20/Portugal0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 19:45 63:77 2
  Košarka / U20 EP Div. B, Skupina E Min.5.komb. - GRČKA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Nema razrada
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1370 Malta-KM20/Irska0/0/Utakmica Čet 10:45 Nije odigrano -
1325 KM20/Moldavija-Malta0/0/Utakmica Pet 10:45 48:96 2, X2
  Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16 Min.5.komb. - RUMUNJSKA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1368 KM20/Slovačka-KM20/Albanija 0/0/Utakmica Sub 13:00 62:74 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16
13688 KP/KM20/Slovačka - KM20/Albanija 0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 13:00 62:74 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16
1369 KM20/Bjelorusija-KM20/Makedonija0/0/Utakmica Sub 15:15 58:62 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16
13698 KP/KM20/Bjelorusija - KM20/Makedonija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 15:15 58:62 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16
1219 KM20/Slovačka-KM20/Bjelorusija0/0/Utakmica Ned 10:30 61:92 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16
12198 KP/KM20/Slovačka - KM20/Bjelorusija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 10:30 61:92 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16
1220 KM20/Albanija -KM20/Makedonija0/0/Utakmica Ned 14:45 65:71 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 13-16
12208 KP/KM20/Albanija - KM20/Makedonija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 14:45 65:71 2
  Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8 Min.5.komb. - RUMUNJSKA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1364 KM20/Poljska-KM20/Gruzija0/0/Utakmica Sub 13:00 91:70 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8
13648 KP/KM20/Poljska - KM20/Gruzija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 13:00 91:70 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8
1365 KM20/Belgija-KM20/Portugal0/0/Utakmica Sub 15:15 87:62 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8
13658 KP/KM20/Belgija - KM20/Portugal0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 15:15 87:62 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8
1215 KM20/Gruzija-KM20/Portugal0/0/Utakmica Ned 12:45 61:53 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8
12158 KP/KM20/Gruzija - KM20/Portugal0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 12:45 61:53 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8
1216 KM20/Poljska-KM20/Belgija0/0/Utakmica Ned 15:00 76:57 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B, Plasman 5-8
12168 KP/KM20/Poljska - KM20/Belgija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 15:00 76:57 1
  Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12 Min.5.komb. - RUMUNJSKA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1366 KM20/Finska-KM20/Mađarska0/0/Utakmica Sub 17:30 78:56 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12
13668 KP/KM20/Finska - KM20/Mađarska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 17:30 78:56 1
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12
1367 KM20/Nizozemska-KM20/Kosovo0/0/Utakmica Sub 19:45 66:60 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12
13678 KP/KM20/Nizozemska - KM20/Kosovo0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 19:45 66:60 1
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12
1217 KM20/Finska-KM20/Nizozemska0/0/Utakmica Ned 12:30 85:66 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12
12178 KP/KM20/Finska - KM20/Nizozemska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 12:30 85:66 1
Utakmica Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12
1218 KM20/Mađarska-KM20/Kosovo0/0/Utakmica Ned 17:00 78:53 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 EP Div. B, Plasman 9-12
12188 KP/KM20/Mađarska - KM20/Kosovo0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 17:00 78:53 1
  Košarka / U20 (M) EP Div. B Min.3 komb - RUMUNJSKA -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1326 KM20/Poljska-KM20/V.Britanija0/0/Utakmica Pet 13:00 69:71 2, X2
Utakmica
1327 KM20/Rumunjska-KM20/Portugal0/0/Utakmica Pet 17:30 61:57 1, 1X
1328 KM20/Rusija-KM20/Belgija0/0/Utakmica Pet 19:45 80:70 1, 1X
1362 KM20/Rusija-KM20/Rumunjska0/0/Utakmica Sub 17:30 72:72 X, 1X, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B
13628 KP/KM20/Rusija - KM20/Rumunjska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 17:30 79:87 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B
1363 KM20/V.Britanija-KM20/Hrvatska0/0/Utakmica Sub 19:45 69:79 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B
13638 KP/KM20/V.Britanija - KM20/Hrvatska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 19:45 69:79 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B
1210 KM20/V.Britanija-KM20/Rusija0/0/Utakmica Ned 17:15 81:65 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B
12108 KP/KM20/V.Britanija - KM20/Rusija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 17:15 81:65 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. B
1214 KM20/Hrvatska-KM20/Rumunjska0/0/Utakmica Ned 19:30 67:80 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. B
12148 KP/KM20/Hrvatska - KM20/Rumunjska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 19:30 67:80 2
  Košarka / WNBA Min.3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1193 Minnesota-Phoenix0/0/Utakmica Pon 01:00 81:66 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
11938 KP/Minnesota - Phoenix0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 01:00 81:66 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
11937 PVP/Minnesota - Phoenix0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pon 01:00 80:67 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
11935 pk/Minnesota - Phoenix0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pon 01:00 2:1 2/1
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
11931 1.P/Minnesota - Phoenix0/0/1.POLUVRIJEME Pon 01:00 38:42 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
3254 2.P/Minnesota - Phoenix0/0/2.POLUVRIJEME Pon 01:00 43:24 1, 1X
Utakmica Košarka / WNBA
1375 Los Angeles-Indiana0/0/Utakmica Uto 04:30 80:62 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
13758 KP/Los Angeles - Indiana0/0/KONAČNI POBJEDNIK Uto 04:30 80:62 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
13757 PVP/Los Angeles - Indiana0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Uto 04:30 76:66 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
13755 pk/Los Angeles - Indiana0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Uto 04:30 1:1 1/1
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
13751 1.P/Los Angeles - Indiana0/0/1.POLUVRIJEME Uto 04:30 42:34 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2002 2.P/Los Angeles - Indiana0/0/2.POLUVRIJEME Uto 04:30 38:28 1, 1X
Utakmica Košarka / WNBA
1300 Atlanta-San Antonio0/0/Utakmica Uto 17:30 88:75 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
13008 KP/Atlanta - San Antonio0/0/KONAČNI POBJEDNIK Uto 17:30 88:75 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
13007 PVP/Atlanta - San Antonio0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Uto 17:30 76:87 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
13005 pk/Atlanta - San Antonio0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Uto 17:30 2:1 2/1
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
13001 1.P/Atlanta - San Antonio0/0/1.POLUVRIJEME Uto 17:30 37:39 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2148 2.P/Atlanta - San Antonio0/0/2.POLUVRIJEME Uto 17:30 51:36 1, 1X
Utakmica Košarka / WNBA
1302 Seattle-Chicago0/0/Utakmica Sri 03:00 83:94 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
13028 KP/Seattle - Chicago0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 03:00 83:94 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
13027 PVP/Seattle - Chicago0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 03:00 83:94 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
13025 pk/Seattle - Chicago0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 03:00 1:2 1/2
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
13021 1.P/Seattle - Chicago0/0/1.POLUVRIJEME Sri 03:00 42:41 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2149 2.P/Seattle - Chicago0/0/2.POLUVRIJEME Sri 03:00 41:53 2, X2
Utakmica Košarka / WNBA
1139 New York-Connecticut0/0/Utakmica Sri 17:00 96:80 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
11398 KP/New York - Connecticut0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 17:00 96:80 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
11397 PVP/New York - Connecticut0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 17:00 86:90 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
11395 pk/New York - Connecticut0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 17:00 1:1 1/1
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
11391 1.P/New York - Connecticut0/0/1.POLUVRIJEME Sri 17:00 45:41 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2000 2.P/New York - Connecticut0/0/2.POLUVRIJEME Sri 17:00 51:39 1, 1X
Utakmica Košarka / WNBA
1140 Washington-Atlanta0/0/Utakmica Sri 17:30 89:89 X, 1X, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
11408 KP/Washington - Atlanta0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 17:30 100:96 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
11407 PVP/Washington - Atlanta0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 17:30 97:81 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
11405 pk/Washington - Atlanta0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 17:30 2:0 2/X
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
11401 1.P/Washington - Atlanta0/0/1.POLUVRIJEME Sri 17:30 41:56 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2001 2.P/Washington - Atlanta0/0/2.POLUVRIJEME Sri 17:30 48:33 1, 1X
Utakmica Košarka / WNBA
1141 Minnesota-Dallas0/0/Utakmica Sri 19:00 100:74 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
11418 KP/Minnesota - Dallas0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 19:00 100:74 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
11417 PVP/Minnesota - Dallas0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 19:00 94:80 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
11415 pk/Minnesota - Dallas0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 19:00 1:1 1/1
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
11411 1.P/Minnesota - Dallas0/0/1.POLUVRIJEME Sri 19:00 54:40 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2003 2.P/Minnesota - Dallas0/0/2.POLUVRIJEME Sri 19:00 46:34 1, 1X
Utakmica Košarka / WNBA
1142 Phoenix-Indiana0/0/Utakmica Sri 21:30 77:84 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
11428 KP/Phoenix - Indiana0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 21:30 77:84 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
11427 PVP/Phoenix - Indiana0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 21:30 77:84 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
11425 pk/Phoenix - Indiana0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 21:30 1:2 1/2
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
11421 1.P/Phoenix - Indiana0/0/1.POLUVRIJEME Sri 21:30 39:38 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2004 2.P/Phoenix - Indiana0/0/2.POLUVRIJEME Sri 21:30 38:46 2, X2
Utakmica Košarka / WNBA
1150 Los Angeles-Chicago0/0/Utakmica Čet 21:30 80:82 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
11508 KP/Los Angeles - Chicago0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 21:30 80:82 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
11507 PVP/Los Angeles - Chicago0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Čet 21:30 80:82 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
11505 pk/Los Angeles - Chicago0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Čet 21:30 1:2 1/2
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
11501 1.P/Los Angeles - Chicago0/0/1.POLUVRIJEME Čet 21:30 45:35 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2042 2.P/Los Angeles - Chicago0/0/2.POLUVRIJEME Čet 21:30 35:47 2, X2
Utakmica Košarka / WNBA
1151 San Antonio-Indiana0/0/Utakmica Pet 02:00 85:61 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA
11518 KP/San Antonio - Indiana0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pet 02:00 85:61 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / WNBA
11517 PVP/San Antonio - Indiana0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pet 02:00 73:73 X
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / WNBA
11515 pk/San Antonio - Indiana0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pet 02:00 1:1 1/1
1.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
11511 1.P/San Antonio - Indiana0/0/1.POLUVRIJEME Pet 02:00 47:26 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / WNBA
2043 2.P/San Antonio - Indiana0/0/2.POLUVRIJEME Pet 02:00 38:35 1, 1X
  Košarka / WNBA All Star Game - Seattle -
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1355 Zapad-Istok0/0/Utakmica Sub 21:30 130:121 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / WNBA All Star Game
13558 KP/Zapad - Istok0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sub 21:30 130:121 1
  Košarka / U19 SP (Ž), Skupina B Min.5 komb. -RUSIJA-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1224 Egipat-Puerto Rico0/0/Utakmica Ned 18:30 69:52 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U19 SP (Ž), Skupina B
12248 KP/Egipat - Puerto Rico0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 18:30 69:52 1
Utakmica Košarka / U19 SP (Ž), Skupina B
1225 KŽ19/Španjolska-KŽ19/Rusija0/0/Utakmica Ned 20:45 58:77 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U19 SP (Ž), Skupina B
12258 KP/KŽ19/Španjolska - KŽ19/Rusija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 20:45 58:77 2
  Košarka / Filipini - Governors Cup Min.5 komb. Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1144 Mahindra Enforcers-Phoenix Petroleum0/0/Utakmica Sri 10:15 105:118 2, X2
HENDIKEP Košarka / Filipini - Governors Cup
11442 0/Mahindra Enforcers - Phoenix Petroleum0/0/HENDIKEP Sri 10:15 108.50:118 2
ZBROJ POENA Košarka / Filipini - Governors Cup
11449 0/Mahindra Enforcers-Phoenix Petroleum0/0/ZBROJ POENA Sri 10:15 105:118 VIŠE
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Filipini - Governors Cup
11448 KP/Mahindra Enforcers - Phoenix Petroleum0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 10:15 105:118 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / Filipini - Governors Cup
11447 PVP/Mahindra Enforcers - Phoenix Petroleum0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 10:15 105:118 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / Filipini - Governors Cup
11445 pk/Mahindra Enforcers - Phoenix Petroleum0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 10:15 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
11441 1.P/Mahindra Enforcers - Phoenix Petroleum0/0/1.POLUVRIJEME Sri 10:15 48:57 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
2547 2.P/Mahindra Enforcers - Phoenix Petroleum0/0/2.POLUVRIJEME Sri 10:15 57:61 2, X2
Utakmica Košarka / Filipini - Governors Cup
1145 Alaska Aces-Road Warriors0/0/Utakmica Sri 13:00 104:112 2, X2
HENDIKEP Košarka / Filipini - Governors Cup
11452 0/Alaska Aces - Road Warriors0/0/HENDIKEP Sri 13:00 104:115.50 2
ZBROJ POENA Košarka / Filipini - Governors Cup
11459 0/Alaska Aces-Road Warriors0/0/ZBROJ POENA Sri 13:00 104:112 VIŠE
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Filipini - Governors Cup
11458 KP/Alaska Aces - Road Warriors0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 13:00 104:112 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / Filipini - Governors Cup
11457 PVP/Alaska Aces - Road Warriors0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 13:00 111:105 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / Filipini - Governors Cup
11455 pk/Alaska Aces - Road Warriors0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 13:00 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
11451 1.P/Alaska Aces - Road Warriors0/0/1.POLUVRIJEME Sri 13:00 55:56 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
2548 2.P/Alaska Aces - Road Warriors0/0/2.POLUVRIJEME Sri 13:00 49:56 2, X2
Utakmica Košarka / Filipini - Governors Cup
1329 Meralco-Blackwater0/0/Utakmica Pet 10:15 107:78 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Filipini - Governors Cup
13298 KP/Meralco - Blackwater0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pet 10:15 107:78 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / Filipini - Governors Cup
13297 PVP/Meralco - Blackwater0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pet 10:15 97:88 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / Filipini - Governors Cup
13295 pk/Meralco - Blackwater0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pet 10:15 1:1 1/1
1.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
13291 1.P/Meralco - Blackwater0/0/1.POLUVRIJEME Pet 10:15 63:34 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
2319 2.P/Meralco - Blackwater0/0/2.POLUVRIJEME Pet 10:15 44:44 X, 1X, X2
Utakmica Košarka / Filipini - Governors Cup
1330 Globalport BP-Rain or Shine0/0/Utakmica Pet 13:00 96:98 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Filipini - Governors Cup
13308 KP/Globalport BP - Rain or Shine0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pet 13:00 96:98 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / Filipini - Governors Cup
13307 PVP/Globalport BP - Rain or Shine0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Pet 13:00 89:105 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / Filipini - Governors Cup
13305 pk/Globalport BP - Rain or Shine0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Pet 13:00 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
13301 1.P/Globalport BP - Rain or Shine0/0/1.POLUVRIJEME Pet 13:00 39:50 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
2320 2.P/Globalport BP - Rain or Shine0/0/2.POLUVRIJEME Pet 13:00 57:48 1, 1X
Utakmica Košarka / Filipini - Governors Cup
1222 Meralco-Ginebra SM0/0/Utakmica Ned 12:45 93:78 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Filipini - Governors Cup
12228 KP/Meralco - Ginebra SM0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 12:45 93:78 1
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / Filipini - Governors Cup
12227 PVP/Meralco - Ginebra SM0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Ned 12:45 88:83 1
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / Filipini - Governors Cup
12225 pk/Meralco - Ginebra SM0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Ned 12:45 2:1 2/1
1.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
12221 1.P/Meralco - Ginebra SM0/0/1.POLUVRIJEME Ned 12:45 43:45 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / Filipini - Governors Cup
2131 2.P/Meralco - Ginebra SM0/0/2.POLUVRIJEME Ned 12:45 50:33 1, 1X
  Košarka / NBA Ljetna liga Min.3 komb. Pažnja: Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmica!
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1349 Memphis-Portland0/0/Utakmica Pon 00:00 82:87 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / NBA Ljetna liga
13498 KP/Memphis - Portland0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 00:00 82:87 2
Utakmica Košarka / NBA Ljetna liga
1350 Dallas-LA Lakers0/0/Utakmica Pon 02:00 98:108 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / NBA Ljetna liga
13508 KP/Dallas - LA Lakers0/0/KONAČNI POBJEDNIK Pon 02:00 98:108 2
Utakmica Košarka / NBA Ljetna liga
1405 LA Lakers-Portland0/0/Utakmica Uto 04:00 110:98 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / NBA Ljetna liga
14058 KP/LA Lakers - Portland0/0/KONAČNI POBJEDNIK Uto 04:00 110:98 1
  Košarka / Stanković Kup Min.3 komb. -KINA-
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1516 KM/Kina-KM/Hrvatska0/0/Utakmica Sri 13:00 71:81 2, X2
HENDIKEP Košarka / Stanković Kup
15162 0/KM/Kina - KM/Hrvatska0/0/HENDIKEP Sri 13:00 71:83.50 2
ZBROJ POENA Košarka / Stanković Kup
15169 0/KM/Kina-KM/Hrvatska0/0/ZBROJ POENA Sri 13:00 71:81 MANJE
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Stanković Kup
15168 KP/KM/Kina - KM/Hrvatska0/0/KONAČNI POBJEDNIK Sri 13:00 71:81 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / Stanković Kup
15167 PVP/KM/Kina - KM/Hrvatska0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Sri 13:00 67:85 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / Stanković Kup
15165 pk/KM/Kina - KM/Hrvatska0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Sri 13:00 2:2 2/2
1.POLUVRIJEME Košarka / Stanković Kup
15161 1.P/KM/Kina - KM/Hrvatska0/0/1.POLUVRIJEME Sri 13:00 26:41 2, X2
2.POLUVRIJEME Košarka / Stanković Kup
2563 2.P/KM/Kina - KM/Hrvatska0/0/2.POLUVRIJEME Sri 13:00 45:40 1, 1X
Utakmica Košarka / Stanković Kup
1149 KM/Kina-KM/Egipat0/0/Utakmica Čet 13:00 71:70 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Stanković Kup
11498 KP/KM/Kina - KM/Egipat0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 13:00 71:70 1
Utakmica Košarka / Stanković Kup
1160 KM/Hrvatska-KM/Njemačka (B)0/0/Utakmica Ned 13:30 65:69 2, X2
HENDIKEP Košarka / Stanković Kup
11602 0/KM/Hrvatska - KM/Njemačka (B)0/0/HENDIKEP Ned 13:30 65:77.50 2
ZBROJ POENA Košarka / Stanković Kup
11609 0/KM/Hrvatska-KM/Njemačka (B)0/0/ZBROJ POENA Ned 13:30 65:69 MANJE
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / Stanković Kup
11608 KP/KM/Hrvatska - KM/Njemačka (B)0/0/KONAČNI POBJEDNIK Ned 13:30 65:69 2
POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Košarka / Stanković Kup
11607 PVP/KM/Hrvatska - KM/Njemačka (B)0/0/POLUVRIJEME SA VIŠE POENA Ned 13:30 65:69 2
POLUVRIJEME/KRAJ Košarka / Stanković Kup
11605 pk/KM/Hrvatska - KM/Njemačka (B)0/0/POLUVRIJEME/KRAJ Ned 13:30 1:2 1/2
1.POLUVRIJEME Košarka / Stanković Kup
11601 1.P/KM/Hrvatska - KM/Njemačka (B)0/0/1.POLUVRIJEME Ned 13:30 33:32 1, 1X
2.POLUVRIJEME Košarka / Stanković Kup
2130 2.P/KM/Hrvatska - KM/Njemačka (B)0/0/2.POLUVRIJEME Ned 13:30 32:37 2, X2
  Košarka / U20 (M) EP Div. A - Plasman 9-16 Min. 3 komb.
 
Pokaži samo osnovnu ponudu
Pokaži filtar razrada
Pokaži sve razrade
Resetiraj odabrano
Utakmica
Br Br Susret Termin RezultatDobitni tipovi
Utakmica
1173 KM20/Švedska-KM20/Italija0/0/Utakmica Čet 13:30 76:66 1, 1X
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A - Plasman 9-16
11738 KP/KM20/Švedska - KM20/Italija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 13:30 76:66 1
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A - Plasman 9-16
1174 KM20/Turska-KM20/Latvija0/0/Utakmica Čet 15:45 75:57 1, 1X
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A - Plasman 9-16
1177 KM20/Češka-KM20/Ukrajina0/0/Utakmica Čet 18:00 68:75 2, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A - Plasman 9-16
11778 KP/KM20/Češka - KM20/Ukrajina0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 18:00 68:75 2
Utakmica Košarka / U20 (M) EP Div. A - Plasman 9-16
1180 KM20/Crna Gora-KM20/Slovenija0/0/Utakmica Čet 20:15 69:69 X, 1X, X2
KONAČNI POBJEDNIK Košarka / U20 (M) EP Div. A - Plasman 9-16
11808 KP/KM20/Crna Gora - KM20/Slovenija0/0/KONAČNI POBJEDNIK Čet 20:15 83:78 1
VIRTUALNI LISTIĆ
VIRTUALNI LISTIĆ
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
WEB listić
Za početak rada s virtualnim listićom odaberite neki od kurseva u ponudi
Br
Susret
Tip
Kurs
Sistem
Obriši listić
Broj fikseva
Kombinacije
    Kombinacije:
    Ulog po kombinaciji: KM
    Ulog:
    KM
    Uplata:
    KM
    Kurs:
     
    Porez:
     
    Eventualni dobitak
    Porez na dobitak
    Ev. isplata
    Okladi se
     
    Teletext
    Pratite svoje rezultate iz minute u minutu
    Novi tjednik!
    Od ponedjeljka u svim poslovnicama...
    Provjera listića
    Provjeri svoj listić ovdje ili preko SMS-a
    18+
    Zabranjeno klađenje mlađima od 18